Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Відомості про розробників і стейкхолдерів-рецензентів (експертів) освітньої програми

Відомості про розробників і стейкхолдерів-рецензентів (експертів) освітньої програми

Стейкголдери (англ. Stakeholders) – зацікавлені сторони, фізичні та юридичні особи, які мають легітимний інтерес у діяльності організації, тобто певною мірою залежать від неї або можуть впливати на її діяльність. Іноді їх називають групами інтересів або групами впливу.

Бакалаври

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА Середня освіта (Образотворче мистецтво)

Першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
За спеціальністю 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво)
Спеціалізації 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво)
Галузі знань 01 Освіта / Педагогіка

Робоча група розробників:

  1. КАСЬЯН Тетяна Костянтинівна, завідувач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, кандидат педагогічних наук, заслужений художник України, доцент, (гарант освітньої програми).
  2. БОНДАР Іван Іванович, професор кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, народний художник України, доцент.
  3. СЕРВАТИНСЬКИЙ Микола Миколайович – директор Черкаського художньо-технічного коледжу.
  4. ДОН Катерина Вікторівна – викладач Черкаського художньо-технічного коледжу випуск – 2018 рік.
  5. САВЧУК Ольга Миколаївна – викладач образотворчого мистецтва у Смілянської школі мистецтва, випуск 2018 р.
  6. ВІРСТОВА Аріна Юріївна – студентка 3-го курсу, ОПП – Середня освіта (Образотворче мистецтво).

Стейкголдери-рецензенти:

  1. МУЖИКОВА Ірина Мирославівна – завідувач кафедри образотворчого мистецтва Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, кандидат педагогічних наук, доцент.
  2. МУЗИКА Ольга Яношівна – завідувач кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент.
  3. ЧУПРИНА Ганна Юріївна – керівник Народного аматорського колективу арт-студії «Gloria».
  4. ЧУГАЙ Наталія Миколаївна – старший викладач кафедри дизайну Черкаського державного технологіческого університету, випуск 2008.
  5. ПОЛІЩУК Валентина Сергіївна – викладач дизайну, комп’ютерна академія «ШАГ».

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Декоративне мистецтво»

Першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
За спеціальністю 023 Образотворче мистецтво,
декоративне мистецтво, реставрація
Галузі знань 02 Культура і мистецтво

Робоча група розробників:

  1. ФІЗЕР Іван Васильович – доцент кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, заслужений художник України, (гарант освітньо-професійної програми).
  2. ОЛЕКСЕНКО Віктор Андрійович – доцент кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, заслужений художник України.
  3. ПОПЕЛЬ Іван Романович – архітектор, керівник студії «Тимпан».
  4. ЦЬОМИК Аліна Олександрівна – випуск 2015 р.
  5. МАРТИНОВА Ольга Михайлівна – керівник Черкаського обласного осередку національної спілки майстрів народного мистецтва України.
  6. ГАРКАВЕНКО Марина Сергіївна – студентка 3-го курсу, ОПП – Образотворче мистецтво

Стейкголдери-рецензенти:

  1. ЛЕВАДНИЙ Олександр Миколайович – професор кафедри образотворчого мистецтва Полтавської національного університету імені Юрія Кондратюка народний художник України.
  2. СЕМЬОШИНА Марина Анатоліївна – випуск 2015 р.
  3. ЄФІМЕНКО Альона Ігорівна – дизайнер дизайн-студії «Інтер’єр-Ідея»

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Образотворче мистецтво»

Першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
За спеціальністю 023 Образотворче мистецтво,
декоративне мистецтво, реставрація
Галузі знань 02 Культура і мистецтво

Робоча група розробників:

  1. ФІЗЕР Іван Васильович – доцент кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, заслужений художник України, (гарант освітньо-професійної програми).
  2. ОЛЕКСЕНКО Віктор Андрійович – доцент кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, заслужений художник України.
  3. ЧАБАНЕНКО Юлія Анатоліївна – керівник СОБ Чабаненко Ю. А. Видавець Чабаненко Юлія Анатоліївна.
  4. ЖУК Дар’я Ігорівна – художник, видавництво ТОВ «Фламінго», випуск 2016 р.
  5. Антарес
  6. ТАРАСЮК Катерина Володимирівна – студентка 3-го курсу, ОПП – образотворче мистецтво.

Стейкголдери-рецензенти:

  1. ОПАЛЄВ Михайло Леонідович – доцент кафедри дизайну Харківської національної академії дизайну и мистецтв, кандидат мистецтвознавства.
  2. ЯКОВЕЦЬ Інна Олександрівна – професор кафедри дизайну ЧДТУ, доктор мистецтвознавства, доцент
  3. ТРЕТЬЯКОВ Олександр Миколайович – директор видавництва «БРАМА-Україна» та видавець: Олександр Третяков.
  4. ЗИКОВ Богдан Сергійович – художник, випуск 2020 р.
  5. Бідон

Магістри

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА Середня освіта (Образотворче мистецтво)

Другого (магістерського) рівня вищої освіти
За спеціальністю 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво)
Спеціалізації 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво)
Галузі знань 01 Освіта / Педагогіка

Робоча група розробників:

  1. КАСЬЯН Тетяна Костянтинівна, завідувач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, кандидат педагогічних наук, заслужений художник України, доцент, (гарант освітньої програми).
  2. БОНДАР Іван Іванович, професор кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, народний художник України, доцент.
  3. СЕРВАТИНСЬКИЙ Микола Миколайович – директор Черкаського художньо-технічного коледжу.
  4. ДОН Катерина Вікторівна – викладач Черкаського художньо-технічного коледжу випуск – 2018 рік.
  5. САВЧУК Ольга Миколаївна – викладач образотворчого мистецтва у Смілянської школі мистецтва, випуск 2018 р.
  6. ВІРСТОВА Аріна Юріївна – студентка 3-го курсу, ОПП – Середня освіта (Образотворче мистецтво).

Стейкголдери-рецензенти:

  1. МУЖИКОВА Ірина Мирославівна – завідувач кафедри образотворчого мистецтва Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, кандидат педагогічних наук, доцент.
  2. МУЗИКА Ольга Яношівна – завідувач кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент.
  3. ЧУПРИНА Ганна Юріївна – керівник Народного аматорського колективу арт-студії «Gloria».
  4. ЧУГАЙ Наталія Миколаївна – старший викладач кафедри дизайну Черкаського державного технологіческого університету, випуск 2008.
  5. ПОЛІЩУК Валентина Сергіївна – викладач дизайну, комп’ютерна академія «ШАГ».

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво»

Другого (магістерського) рівня вищої освіти
За спеціальністю 023 Образотворче мистецтво,
декоративне мистецтво, реставрація
Галузі знань 02 Культура і мистецтво

Робоча група розробників:

  1. ФІЗЕР Іван Васильович – доцент кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, заслужений художник України, (гарант освітньо-професійної програми).
  2. ОЛЕКСЕНКО Віктор Андрійович – доцент кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, заслужений художник України.
  3. ПОПЕЛЬ Іван Романович – архітектор, керівник студії «Тимпан».
  4. ЦЬОМИК Аліна Олександрівна – випуск 2015 р.
  5. МАРТИНОВА Ольга Михайлівна – керівник Черкаського обласного осередку національної спілки майстрів народного мистецтва України.
  6. ГАРКАВЕНКО Марина Сергіївна – студентка 3-го курсу, ОПП – Образотворче мистецтво

Стейкголдери-рецензенти:

  1. ЛЕВАДНИЙ Олександр Миколайович – професор кафедри образотворчого мистецтва Полтавської національного університету імені Юрія Кондратюка народний художник України.
  2. СЕМЬОШИНА Марина Анатоліївна – випуск 2015 р.
  3. ЄФІМЕНКО Альона Ігорівна – дизайнер дизайн-студії «Інтер’єр-Ідея»

Навігація



Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Черкаси,
вул. Остафія Дашковича 24
каб. №368

+380 472 33 10 96