Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Наші Випускники

Випуск 2020

бакалаври (денна) 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація: Бачуріна Руслана Олександрівна, Запорожець Дар`я Валентинівна, Зубенко Анна Андріївна, Чекаль Ірина Дмитрівна, Кравець Анастасія Михайлівна, Повєтова Марія Сергіївна, Тарнавська Аліна Віталіївна, Хован Ілона Петрівна, Коломієць Надія Костянтинівна, Гапич Анастасія Ігорівна, Мамочка Анастасія Віталіївна, Савченко Яна Ігорівна ; бакалаври (заочна) 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація: Машкаренець Мар’яна Юріївна, Красношлик Ольга Андріївна; бакалаври (денна) 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво): Антоненко Альона Іванівна, Бринзей Оксана Василівна, Коваленко Анжеліка Олександрівна, Макаренко Олена Анатоліївна, Небилиця Анастасія Максимівна, Сущева Анна Михайлівна, Трощенко Таміла Юріївна, Битяк Роман Ігорович, Білик Анна Василівна, Герасименко Алла Василівна, Довгенко Борис Віталійович, Коваленко Анна Русланівна; бакалаври (заочна) 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво): Коденець Анна Миколаївна, Шуршина Людмила, Прохватило Юлія, Харіна Ірина, Велика Анна

Випуск 2019

магістри (заочна) 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво): Йова Світлана Василівна, Трушина Анастасія Валеріївна; магістри (денна) 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація: Зиков Богдан Сергійович, Скорик Юлія Володимирівна; магістри (денна) 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво): Білошапка Надія Андріївна, Бойко Ірина Олександрівна, Дмитренко Тетяна Володимирівна, Поліщук Валентина Сергіївна, Шпильовий Роман Віталійович; бакалавр (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Буренко Марина Анатоліївна, Васильєва Раїса Миколаївна, Голуб Ірина Василівна, Жалдак Вікторія Вікторівна, Михайлова Аліна Сергіївна, Пилипенко Анастасія Русланівна, Тиць Тетяна Йосипівна, Черниш Тетяна Олександрівна, Журавель Анна Михайлівна, Копил Марія Сергіївна, Сигидюк Катерина Леонідівна, Тетьора Катерина Леонідівна, Тищенко Наталія Василівна, Феклістова Ольга Сергіївна

Випуск 2018

бакалавр (заочна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Бесарабська Тетяна Олександрівна, Зелінська Вікторія Олександрівна, Козюрак Анастасія Валеріївна, Крамська Вікторія Сергіївна, Приліпко Антоніна Сергіївна, магістри (заочна) 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво): Зінченко Олександра Петрівна, Кравченко Анна Ігорівна, магістри (денна) 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво): Тиць Надія Іванівна, магістри (стаціонар) 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація: Бурла Катерина Петрівна, Мельникова Марія Олександрівна, Проценко Михайло Геннадійович, Сільченко Сергій Петрович, Холодна Катерина Сергіївна, бакалавр (денна) 6. 020205 Образотворче мистецтво: Білошапка Надія Андріївна, Бойко Ірина Олександрівна, Бондаренко Вероніка Анатоліївна, Вовченко Ольга Сергіївна, Гальченко Богдан Олександрович, Дмитренко Тетяна Володимирівна, Зиков Богдан Сергійович, Конюшенко Надія Олександрівна, Кудряченко Ростислав Григорович, Орловецька Анастасія Дмитрівна, Поліщук Валентина Сергіївна, Скорик Юлія Володимирівна, Трушина Анастасія Валеріївна, Туз Юлія Юріївна

Випуск 2017

бакалавр (заочна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Бесарабська Тетяна Олександрівна, Зелінська Вікторія Олександрівна, Козюрак Анастасія Валеріївна, Крамська Вікторія Сергіївна, Приліпко Антоніна Сергіївна, магістри (заочна) 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво): Зінченко Олександра Петрівна, Кравченко Анна Ігорівна; магістри (денна) 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво): Тиць Надія Іванівна; магістри (стаціонар) 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація: Бурла Катерина Петрівна, Мельникова Марія Олександрівна, Проценко Михайло Геннадійович, Сільченко Сергій Петрович, Холодна Катерина Сергіївна; бакалавр (денна) 6. 020205 Образотворче мистецтво: Білошапка Надія Андріївна, Бойко Ірина Олександрівна, Бондаренко Вероніка Анатоліївна, Вовченко Ольга Сергіївна, Гальченко Богдан Олександрович, Дмитренко Тетяна Володимирівна, Зиков Богдан Сергійович, Конюшенко Надія Олександрівна, Кудряченко Ростислав Григорович, Орловецька Анастасія Дмитрівна, Поліщук Валентина Сергіївна, Скорик Юлія Володимирівна, Трушина Анастасія Валеріївна, Туз Юлія Юріївна

Випуск 2016

бакалавр (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Козій Владислав Віталійович, Манько Марія Миколаївна, Науменко Альона Сергіївна, Самоходська Марія Ігорівна, Черінько Марина Генадіївна, Чуйко Марія Олегівна, Швиряєва Мирослава Іванівна, Лада Дар’я Вадимівна, Васковець Наталія Ярославівна, Єдемський Антон Вікторович, Пелих Яна Володимирівна, Резолюта Олена Богданівна, Темченко Анастасія Едуардівна, Васильєв Микола Єгорович, Гребенюк Надія; спеціаліст (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Колісник Анна Василівна, Воронкова Оксана Володимирівна, Острова Людмила Володимирівна; спеціаліст (заочна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Гречановська Анна Олександрівна, Матвієнко В’ячеслав Володимирович, Бойченко Юлія Володимирівна;бакалавр (заочна) 6.020205 Образотворче мистецтво:Гладько Максим Володимирович, Кондратенко Михайло Олександрович, Кравченко Анна Ігорівна, Семчук (Князєва) Лілія Дмитрівна, Ющенко Ольга Олександрівна, Кучевська Влада Юріївна, Горобчук Анна Дмитрівна; магістри (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Соколенко Дар׳я Андріївна, Жук Дар׳я Ігорівна; магістри (заочна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Коваль Наталія Павлівна

Випуск 2015

спеціаліст (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Гарнага Анна Юріївна, Комлєва Олена Олександрівна, Косенко Віталій Андрійович, Косенко Сергій Андрійович, Мормуль Марія Володимирівна, Цьомик Аліна Олександрівна; бакалавр (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Воронкова Оксана Володимирівна, Жук Дар’я Ігорівна, Колісник Анна Василівна, Острова Людмила Володимирівна, Плахтій Лілія Василівна, Соколенко Дар’я Андріївна; магістри (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Голобородько Олександр Олександрович, Денисенко Яна Аркадіївна, Лисенко Анастасія Юріївна, Руснак Яна Володимирівна; магістри (заочна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Супряга Лідія Миколаївна; бакалавр (заочна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Бондаренко Марія Сергіївна, Плахотня (Шевченко) Світлана Григорівна, Різник Маргарита Віталіївна, Варакіна Ірина Сергіївна

Випуск 2014

бакалавр (заочна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Супряга Ліда Миколаївна, Семко Аліна Вікторівна; спеціалісти (заочна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Скорина Наталія Володимирівна, Калюжна Віталіна Анатоліївна, Ткаленко Марина Сергіївна; магістр (заочна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Глушко Лілія Владиславівна, Гусак Олена Олександрівна, Снісаренко Віктор Семенович; магістр (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Задорожний Павло Петрович, Павелко Людмила Анатоліївна, Стась Рейнер Федорович, Курська Ольга Станіславівна; бакалавр (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Гарнага Анна Юріївна, Тесленко Вадим Сергійович, Косенко Віталій Андрійович, Косенко Сергій Андрійович, Томіленко Вадим Валерійович, Бойченко Юлія Володимирівна, Руснак Яна Володимирівна, Комлєва Олена Олександрівна, Голобородько Олександр Олександрович, Цьомик Аліна Олександрівна, Лисенко Анастасія Юріївна, Денисенко Яна Аркадіївна, Мормуль Марія Володимирівна, Бондаренко Альона Михайлівна; спеціаліст (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Яковенко Олександр Володимирович, Євтушок Олександр Володимирович, Павловський Микола Олександрович, Пріхно Наталія Вікторівна

Випуск 2013

бакалавр (заочна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Дон Катерина Вікторівна, Гречухіна Світлана Юріївна, Захватаєва Олена Віталіївна, Калюжна Віталіна Анатоліївна, Линовіцька Анна Глібовна, Мягкова Яніна Володимирівна, Пироженко Яніна Олександрівна, Скорина Наталія Володимирівна, Боцюн Богдан Олександрович; магістр (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Гажала Марина Олегівна, Гаценко Марина Володимирівна, Єрмоленко Ірина Станіславівна, Мелах Костянтин Станіславович, Скляренко Юлія Василівна; бакалавр (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Коломієць Андрій Олександрович, Пріхно Наталія Вікторівна, Семйошина Марина Анатоліївна, Федоренко Севастьяна Олександрівна, Ющенко Олександра Віталіївна, Сенюта Михайло Миколайович, Павловський Микола Олександрович, Селіверстова Віолета Володимирівна, Яковенко Олександр Володимирович, Євтушок Олександр Володимирович; спеціалісти (денна)6.020205 Образотворче мистецтво: Зубаченко Оксана Петрівна, Мачульна Анна Сергіївна, Набока Альона Василівна, Поденщиков Андрій Олегович, Здір Оксана Олександрівна

Випуск 2012

бакалавр (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Шапошнік Аліна Олександрівна, Москаленко Альона Василівна, Стась Рейнер Федорович, Поденщиков Андрій Олегович, Задорожний Павло Петрович, Зубаченко Оксана Петрівна, Мачульна Анна Сергіївна, Пустоварова Анастасія Ігорівна, Ткаленко Марина Сергіївна, Глушко Лілія Владиславівна, Павелко (Cіянко) Людмила Анатолівна; бакалавр (заочна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Алфьорова Інга Сергіївна, Гажала Марина Олегівна, Гаценко Марина Володимирівна, Дзецина Микола Васильович, Гусак Олена Олександрівна, Коваль Володимир Олександрович, Пісьменко Світлана Павлівна, Скляренко Юлія Василівна, Снісаренко Віктор Семенович; спеціаліст (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Горюнова Дар’я Андріївна, Гур’янова Анастасія Сергіївна, Єпіфанцева Мрія Миколаївна, Зінченко Валерія Валеріївна, Криклива Тетяна Володимирівна, Чорненко Юлія Петрівна; магістр (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Бублій Ірина Миколаївна, Чернявська Ірина Олександрівна, Глазирін Олексій Іванович

Випуск 2011

бакалавр (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Бублій Анна Сергіївна, Гордієнко Юлія Олександрівна, Горюнова Дар’я Андріївна, Груша Наталія Олександрівна, Гур’янова Анастасія Сергіївна, Єпіфанцева Мрія Миколаївна, Єрмоленко Ірина Станіславівна, Зінченко Валерія Валеріївна, Криклива Тетяна Володимирівна, Курська Ольга Станіславівна, Лут Юлія Олегівна, Мединська Дарина Володимирівна, Мелах Костянтин Станіславович, Мікуш Юлія Юріївна, Назаренко Інна Григорівна, Никонець Анна Вікторівна, Рябошапка Олександра Олександрівна, Слинько Марія Андріївна, Ушакова Марина Олександрівна, Чорненко Юлія Петрівна, Калінічева (Карасовська) Аліна Олександрівна; спеціалісти (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Скорик (Кравчук) Інна Сергіївна, Погрібна Катерина Василівна, Плива Катерина Миколаївна, Вальтер (Врабій) Маргарита Олексіївна, Гіренко Ксенія Валеріївна, Шелест Марія В’ячеславівна, Шелест Дар’я В’ячеславівна; магістри (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Колеснік Лідія Миколаївна, Василенко Анна Сергіївна, Понизько Яна Юріївна, Шидловська Алла Петрівна

Випуск 2010

бакалавр (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Шелест Дар’я В’ячеславівна, Кравчук (Скорик) Інна Сергіївна, Чернявська Ірина Олександрівна, Андрійковець Катерина Леонидівна, Лазуренко Надія Андріївна, Плива Катерина Миколаївна, Бублій Ірина Миколаївна, Вальтер Маргарита Олексіївна, Шелест Марія В’ячеславівна, Погрібна Катерина Василівна, Глазирін Олексій Іванович, Щириця Людмила Артурівна, Брижко Тетяна Миколаївна, Медик Марина Євгенівна, Калінчева Аліна Олександрівна; спеціалісти (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Видавська Яніна Ігорівна, Голуб’ятникова Ірина Сергіївна, Яртим Наталія Сергіївна, Євтушенко Віктор Іванович, Малигіна Ірина Генадіївна, Маршаленко Ірина Олександрівна, Крутко Віталій Васильович; спеціалісти (заочна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Костіна Ольга Володимирівна, Коваленко Олеся Василівна; магістри (денна) 6. 020205 Образотворче мистецтво: Ярмішко Роман Іванович, Майструк Дар’я Вікторівна, Задорожня Віта Василівна, Вовк (Орлова) Ольга Ігорівна, Волошина Людмила Дмитрівна, Гонца Ася Юріївна, Зубенко (Добичіна) Ольга; магістри (заочна) 6. 020205 Образотворче мистецтво: Гудзенко Віталій Миколайович, Залевська Ірина Володимирівна

Випуск 2009

бакалавр (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Видавська Яніна Ігорівна, Голуб’ятникова Ірина Сергіївна, Яртим Наталія Сергіївна, Євтушенко Віктор Іванович, Малигіна Ірина Генадіївна, Маршаленко Ірина Олександрівна, Крутко Віталій Васильович, Ярмішко Роман Іванович, Майструк Дар’я Вікторівна, Задорожня Віта Василівна, Вовк (Орлова) Ольга Ігорівна, Волошина Людмила Дмитрівна, Гонца Ася Юріївна, Зубенко (Добичіна) Ольга; спеціалісти (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Белушенко Лариса Олегівна, Крижановська Інна Григорівна, Лушнікова Анна Сергіївна, Мороз Андрій Андрійович, Цезарева Ольга Олександрівна, Якшин Євген Олександрович; спеціалісти (заочна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Драч Юлія Анатоліївна, Калиновська Оксана Сергіївна, Криворотова Анна Валеріївна, Назаренко Ганна Олександрівна, Соловйов Олександр Олександрович, Тимошко Ірина Анатоліївна, Шмагайло Євгеній Володимирович

Випуск 2008

бакалавр (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Білушенко Лариса Олегівна, Волошина Людмила Дмитрівна, Гонца Ася Юріївна, Дейнека Олександр Сергійович, Добичіна (Зубенко) Ольга Вікторівна, Задорожня Віта Василівна, Залевська Ірина Володимирівна, Крижанівська Інна Григорівна, Лушнікова Анна Сергіївна, Мороз Андрій Андрійович, Новіцький Андрій Іванович, Орлова Ольга Ігорівна, Цезарева Ольга Олександрівна, Шаповалов Олександр Віталійович, Якшин Євген Олександрович, Ярмішко Роман Іванович; бакалавр (заочна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Зоркіна Лілія Вікторівна, Казаєва Ірина Анатоліївна, Калиновська Оксана Сергіївна, Крейтнер Ганна Олександрівна, Криворотова Анна Валеріївна, Соловйов Олександр Олександрович; спеціалісти (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Волторніст Марина Володимирівна, Гранковська Анастасія Олександрівна, Грешнікова Валерія Ігорівна, Давиденко Наталія Валеріївна, Заболотня Оксана Олександрівна, Іванченко Євгенія Олександрівна, Ільницький Віталій Васильович, Кошовий Роман Анатолійович, Лисун Євгеній Олександрович, Майструк Дар’я Вікторівна, Піддубна Ольга Миколаївна, Пономаренко Яна Юріївна, Проченко Олена Олександрівна, Синьоокий Андрій Іванович, Тіхонов Валерій Євгенійович, Чугай Наталія Миколаївна, Шмиголь Антон Володимирович, Штейн Євген Вікторович; спеціалісти (заочна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Березіна Юлія Володимирівна, Билина Тетяна Сергіївна, Броварська Інна Сергіївна, Грищук Костянтин Володимирович, Добреля Олена Миколаївна, Дорошенко Марина Павлівна, Дувало Галина Іванівна, Іващенко Олександр Володимирович, Коробка Оксана Миколаївна, Красножон Таїсія Віталіївна, Монтоіні Росіта Євгенівна, Морозова Анжела Володимирівна, Недосеко Неоніла Петрівна, Охріменко Зоя Леонідівна, Рябошапко Алла Іванівна, Смілянець Олена Валентинівна, Ханаша Яна Володимирівна, Цвігун Вікторія Анатоліївна

Випуск 2007

спеціалісти (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Білоус Ольга Миколаївна, Єрмілов Дмитро Олександрович, Кириченко Олеся Миколаївна, Линовицька (Коваленко) Анастасія Олександрівна, Комашко Наталія Володимирівна, Німченко Зорина Ігорівна, Носко Наталія Олександрівна, Общий Дмитро Анатолійович, Полудень (Пащенко) Лілія Іванівна, Пилипенко Валентина Олексіївна, Соловйова Олена Олександрівна, Щепакіна Ксенія Костянтинівна; бакалавр (денна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Василик Віталій Анатолійович, Волторніст Марина Леонідівна, Грищук Костянтин Володимирович, Грешнікова Валерія Вікторівна, Гранковська Анастасія Олександрівна, Давиденко Наталія Валеріївна, Драч Юлія Анатоліївна, Заболотна Оксана Олександрівна, Іванченко Євгенія Олександрівна, Ільницький Віталій Васильович, Кошовий Роман Анатолійович, Лисун Євген Олександрович, Майструк Дар’я Вікторівна, Пономаренко Яна Юріївна, Проценко Олена Олександрівна, Піскун Денис Олександрович, Синьоокий Андрій Іванович, Чугай Наталія Миколаївна, Штейн Євген Вікторович; бакалавр (заочна) 6.020205 Образотворче мистецтво: Березіна Юлія Володимирівна, Билина Тетяна Сергіївна, Броварська Інна Сергіївна, Добреля Олена Миколаївна, Дорошенко Марина Павлівна, Дувало Галина Іванівна, Житник О.В., Керез О.П., Коробка Оксана Миколаївна, Костіна Ольга В., Кушніренко Д.В., Монтоіні Росіта Євгенівна, Морозова Анжела Володимирівна, Недосеко Неоніла Петрівна, Охріменко Зоя Леонідівна, Пестич А.І., Ханаша Яна Володимирівна, Цвігун Вікторія Анатоліївна, Шмагайло Євген В.

Випуск 2006

бакалавр (денна) 6. 020205 Образотворче мистецтво: Білоус Ольга Миколаївна, Єрмілов Дмитро Олександрович, Кириченко Олеся Миколаївна, Линовицька (Коваленко) Анастасія Олександрівна, Комашко Наталія Володимирівна, Кутєнков Євген Олександрович, Німченко Зорина Ігорівна, Носко Наталія Олександрівна, Общий Дмитро Анатолійович, Полудень (Пащенко) Лілія Іванівна, Пилипенко Валентина Олексіївна, Смілянець Олена Валентинівна, Соловйова Олена Олександрівна, Щепакіна Ксенія Костянтинівна


Шановні випускники!

Якщо Ви побачили помилку чи неточність або Вас немає у списку, повідомте нам.

Анкета випускника

Будь ласка, заповніть анкету, завдяки їй ми зможимо поновити з вами контакти, запросити Вас на події та свята нашої кафедри, і звісно стати краще.

Навігація



Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Черкаси,
вул. Остафія Дашковича 24
каб. №368

+38 067 195 57 48