Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Міжгалузеві дисципліни

Студенти 2 і 3 курсів освітнього ступеня «бакалавр» (денної форми навчання) та 1 курсу освітнього ступеня «магістр» (денної і заочної форм навчання) у період з 10 по 17 грудня повинні обрати одну міжгалузеву дисципліну на наступний семестр через електронний кабінет студента.

Вхід до електронного кабінету і реєстр навчальних дисциплін буде розміщено 10 грудня на сторінці Вибіркові дисципліни сайту навчально-методичного відділу.

Кожен студент 2 та 3 курсів бакалаврату та 1 курсу магістратури має обрати один предмет на наступний семестр.

Обираючи міжгалузеву дисципліну студентам, які здійснюватимуть вибір, слід врахувати, що ці навчальні дисципліни можуть бути абсолютно не пов’язані з основною спеціальністю. Вони мають на меті доповнювати освіту та ознайомлювати з іншими галузями знань, адже надзвичайно ефективно володіти кількома спеціальностями.

Ознайомитися з міжгалузевими дисциплінами студенти можуть із реєстру за посиланням https://teach.cdu.edu.ua/resource/syllabus/ (у розділі «ЯКІ ДИСЦИПЛІНИ МОЖНА ОБРАТИ?»). Реєстр сформовано з розробок викладачів різних навчально-наукових підрозділів університету.

На другий семестр 2020/2021 року були обрані наступні міжгалузеві навчальні дисципліни:

2 семестр. Міжгалузеві навчальні дисципліни (PDF)

ARTKA.CK.UA
Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Черкаси,
вул. Остафія Дашковича 24
каб. №368

+380 93 774 2304
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com