Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Інформація про Вступ 2022

У межах вступної кампанії 2022 року передбачено проведення національного мультипредметного тестування (замість ЗНО), для вступу на ОС “бакалавр”, яке проводитимуть в електронному форматі. Детальніше про вступ на наші спеціальності, ми повідомимо згодом.

Це випробування міститиме три блоки завдань:

  • з української мови
  • з математики
  • з історії України.

З огляду на ситуацію в державі Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення про продовження термінів формування реєстраційних карток для участі в національному мультипредметному тестуванні
до 19 квітня 2022 року.

Щоби зареєструватись на мультипредметне тестування, переходьте за посиланням:

Якнайуважніше поставтеся до заповнення таких полів: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності), номер паспортного документа, номер мобільного телефону. Ці дані є важливими не лише для участі в тестуваннях, а й для подання вами документів для вступу.

Увага! У реєстраційній картці Ви побачите поля для вибору предметів ЗНО/ДПА. Заповніть їх, навіть попри скасування ДПА у формі ЗНО. Якщо є змога, роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа (за потреби додайте медичний витяг про потребу створення для вас спеціальних умов для проходження тестувань) і передайте керівникові закладу освіти, де ви навчаєтеся. Якщо такої можливості немає ー не хвилюйтеся: достатньо того, що ви сформували реєстраційну картку.

Якщо ви уже здобули повну загальну середню освіту (маєте свідоцтво про повну загальну середню освіту / атестат) і ще не зареєструвалися для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки) — до 19 квітня створіть реєстраційну картку.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com