Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Додаткова сесія вступної кампанії 2022

У цьому році, нашу кафедру обрала рекордна кількість вступників, але ми не можемо відмовити тим, хто ще бажає навчатись на кафедрі Образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва та стати художником. Ви отримаєте унікальні для Черкащини ґрунтовні знання та досвід з образотворчого мистецтва, різноманітних технік декоративного мистецтва, опануєте комп’ютерну графіку (2D та 3D) та багато іншого. Ці знання Ви не отримаєте більше ніде, бо кожен з викладачів унікальний художник та фаховий педагог. Ми працюємо понад 20 років і величезна кількість випускників тому підтвердження.
В Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького до 26 вересня (або 10 жовтня) діє ДОДАТКОВА СЕСІЯ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2022.

Особи, які вступають за результатами НМТ або ЗНО га основі ПЗСО або диплому молодшого спеціаліста на денну та заочну форму навчання на 1, 2 та 3 курси можуть подати документи та мотиваційний лист до Приймальної комісії до 26 вересня та вже з 1 жовтня Ви можете розпочати навчання.
Якщо Ви закінчили коледж чи училище по наших спеціальностях, ми радо приймемо Вас на 3 курс.

Особи, які бажають навчатись на магістратурі на денній чи заочній формі навчання до 10 жовтня можуть подати документи та мотиваційний лист.
Фактично від навчання у нас відділяє Вас лише мотиваційний лист. Вступні випробування проходити не потрібно. Це унікальний шанс цього року.

Якщо Ви не встигли вступити під час основної сесії або мали на той час інші проблеми, ми радо чекаємо Вас і поділимось своїми знаннями та турботою. Якщо Ви маєте сумніви або запитання по вступу, пільги чи у Вас є побоювання, Ви можете детально розпитати про умови вступу в Приймальній комісії університету на сайті cdu.edu.ua або за телефонами: +38 (093) 774 2304 завідувачка кафедри к.п.н. Полудень Лілія Іванівна, Приймальна комісія (067) 83 09 612, (063) 80 32 971, (0472) 31 72 82.

Детальніше про наші спеціальності, умови навчання та викладачів — на сайті кафедри artka.ck.ua

Чекаємо, саме Вас!

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com