Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Артка-Зустріч -Chita (Альона Ноздратенко)

На артка-зустрічі 5 березня було дуже емоційно та творчо, адже про свій творчий шлях розповідала тату-художник Chita (Альона Ноздратенко).

Chita захоплюється малюванням з дитинства, має художню освіту з мистецтв та комп’ютерної графіки. Практикувати тату-мистецтво почала у Америці, де прожила кілька років:

«Я зібрала своє портфоліо та пішла шукати майстра, який би звернув увагу на те, що і як я малюю і погодився б мене вчити. Шукала серед усіх салонів Брукліна. І знайшла».

Навчання цьому мистецтву не просте, це величезна відповідальність. Мають бути враховані усі аспекти: санітарія, самопочуття клієнта та майстра, якість обладнання та професійні навички тату-художника. Про усі ці тонкощі Chita радо розповіла студентам.

Повернувшись в Україну художниця разом із однодумцями відкрила власну тату-студію: «Сьогодні на тату-студію люди приходять за тим, чого я завжди хотіла – за моїми ескізами, творчістю та моїм баченням».

У індустрії тату Chita цінує індивідуальність, творчість та, власне, мистецтво образу. Практикує різні напрями, постійно самовдосконалюється та до кожного клієнта підходить індивідуально. Прекрасною ілюстрацією професії тату-майстра став майстер-клас по роботі зі штучною шкірою.

«Сьогодні на тату-студію люди приходять за тим, чого я завжди хотіла – за моїми ескізами, творчістю та моїм баченням» – Сhita.

Надзвичайно раді живому спілкуванню із тату-художником, який не боїться передавати свій творчий та життєвий досвід.

Пошук себе – справа не з легких, адже саме на тобі лежить відповідальність за кожен вибір і крок. Той, хто не боїться і шукає – той і знаходить.

Наступна артка-зустріч вже запланована! Слідкуйте за анонсами, буде дуже цікаво!


У планах зустрічі із багатьма дизайнерами, ілюстраторами, художниками та творчими особистостями, що можуть провести зі студентами лекції та майстер-класи.

За час існування кафедри, у нас уже відбулись подібні зустрічі та маємо надію, що це стане нашою доброю традицією і в подальшому житті:

та іншими цікавими та творчими людьми.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com