Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Майстер-клас від Олександри Дікої

В суботу (28 лютого) для студентів 1-го та 2-го курсу спеціальності Образотворче мистецтво був організований майстер-клас, який провела Олександра Дікая, молодий та дуже талановитий практикуючий дизайнер-ілюстратор. Нині Олександра працює арт-директором в компанії uCoz.

Ілюстрація для неї переросла із захоплення в улюблену роботу та спосіб спілкування. Своїми роботами вона передає оточуючим про власні вподобання, хобі, подорожі та те, що з нею відбувається кожного дня. Вона охоче розповіла студентам про життєвий цикл «графічного продукту» на прикладі вітальних листівок, про те, що її особисто надихає і звідки брати ідеї та натхнення, як мотивувати себе до роботи, як спланувати робочий процес, з чого розпочати роботу над ілюстрацією, на що звернути увагу, як готувати макет до друку і, нарешті, як продати свою роботу. Доповідь була цікава, легка, жива, натхненна, підкріплена візуальним рядом та роботами Олександри Дікої. Ніхто не залишився байдужим. В ході розповіді студенти охоче задавали питання та цікавились з чого почався творчий шлях нашої гості. Наприкінці вона подарувала власні листівки, чим потішила всіх присутніх.

Сподіваємось, що Олександрі вдалось надихнути студентів, мотивувати їх до прояву себе та пошуку власного шляху.

За організацію та проведення даного заходу відповідала викладач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва викладач А.І. Вішнікіна.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com