Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Артка-Зустрічі — Роман Бердник

19 жовтня відбулась наша друга зустріч у цьому навчальному році з дизайнером Романом Бердником, що практикує каліграфію та леттерінг.

Роман Бердник на Артка-Зустрічі

Вміння гарно, стильно та впевнено писати, гармонійно організовувати шрифтові композиції цінувалось у всі часи. Зараз леттерінг вийшов на зовсім новий, самостійний рівень каліграфії та мистецтва. Тому нам було надзвичайно корисно спостерігати як працює професіонал цієї справи.

Практичні завдання, що запропонував студентам Роман – написання окремих літер та створення «композиції одного слова». Під керівництвом дизайнера студенти спробували опанувати ази техніки леттерінгу та відчути різницю різних підходів до їх створення. Підказки, основні правила та поради, надані Романом щодо створення шрифтових композицій були дуже цінними для молодих митців та корисними.

Півтори години пройшли цікаво, пізнавально та тепло. Отримані навички студенти вже можуть застосувати на практиці під час лабораторних занять з художньо-комп’ютерної графіки, дизайну реклами та під час розробки курсових робіт.

Щиро дякуємо Роману за теплу та невимушену атмосферу, цінні поради та практичний досвід!

Приєднуйтесь до наших АРТКА-зустрічей, пізнавайте мистецтво та робіть світ позитивнішим
разом із нами!


У планах зустрічі із багатьма дизайнерами, ілюстраторами, художниками та творчими особистостями, що можуть провести зі студентами лекції та майстер-класи.

За час існування кафедри, у нас уже відбулись подібні зустрічі та маємо надію, що це стане нашою доброю традицією і в подальшому житті:

та іншими цікавими та творчими людьми.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com