Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Захисти дипломів першого освітнього рівня (бакалаври) 2021

Цьогоріч захист бакалаврів відзначився різноманітністю тем та виконаних творів мистецтва: 27 бакалаврів денної та заочної форми навчання захистили свої кваліфікаційні роботи.

Що можна було побачити на захисті? Розробку фірмових стилей, авторську графіку у поліграфічній та сувенірній продукції, анімаційний тривимірний мультфільм, арт-об’єкти в організованому інтер’єрі, пейзаж-картини, серії живописних полотен та відео-уроки до їх виконання, розробка макету дитячої книги, розробки з оздоблення та організації інтер’єрів та багато іншого.

Захист проходив у два дні; головою комісії стала професорка кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету, докторка історичних наук, Храмова-Баранова Олена Леонідівна; членами комісії були заслужений художник України, доцент Олексенко Віктор Андрійович та викладачі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Середа Наталія Борисівна, Недосєко Неоніла Петрівна.

Кваліфікаційна робота – синтез усіх набутих за період навчання знань, умінь та навичок, результат поєднання творчого бачення студента, його авторського стилю й розуміння процесу. Формулює тему кваліфікаційної роботи студент разом із керівником (якого обирає самостійно, з урахуванням фаху), на виконання роботи у студента є один навчальний рік. Кожна робота адаптована до практичного використання як оздоблення інтер’єру, частина експозиції виставки, макет для наступного виконання в матеріалі, або готовий до тиражування матеріал.

До захисту були допущені студенти, які у повній мірі виконали всі вимоги до кваліфікаційної роботи з оформлення супровідної записки, виконання художньої (практичної) частини, презентаційних плакатів і презентацій, та які пройшли перевірку на антиплагіат.

Бакалаври продемонстрували обізнаність у обраних темах, презентували практичні роботи, виконані на високому фаховому рівні. Вітаємо студентів та бажаємо широкого кола можливостей для реалізації свого таланту та отриманих професійних знань!

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com