Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Освітній процес кафедри

На кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва здійснюється підготовка за освітніми ступенями «бакалавр» та «магістр».

Навчання здійснюється за денною та заочною формами навчання за кошти державного бюджету, а також на умовах повної компенсації оплати навчання за договорами із фізичними або юридичними особами.

Студенти кафедри беруть активну участь у різноманітних творчих конкурсах, пленерах й олімпіадах міського, регіонального, всеукраїнського значення, де отримують призові місця, переживаючи дух змагання та обмінюючись знаннями й уміннями унікального досвіду конкурсантів з інших фахових вищих навчальних закладів. Доброю практикою стало проведення науково-практичних конференцій різного рівня, на яких відбувається щорічне збільшення учасників та зацікавленість у розв’язанні проблем, пов’язаних із традиціями й новітніми технологіями в розвитку сучасного мистецтва, що свідчить про важливість розглянутих питань.

Важливою складовою роботи кафедри ОДПМ є виставкова діяльність, творчі виставки викладачів і студентів, які відбуваються у Черкаському обласному художньому музеї, у Музеї Кобзаря, в інституті підвищення кваліфікації, в дитячих бібліотеках, а також в Канівському музеї народного декоративного мистецтва при Шевченківському національному заповіднику. Активні студенти беруть участь у регіональних, обласних та художніх виставках, а також організовують персональні експозиції.

Випускники художніх спеціальностей мають широкі перспективи для працевлаштування: вони поповнюють кадровий склад сервісних та архітектурно-проектних бюро, дизайн-студій, видавництв, рекламних агентств, поліграфічних підприємств, художніх шкіл, університетів не лише України, а й інших країн; за бажанням продовжують навчання в аспірантурі, багато з них є активними учасниками художніх виставок, проектів та інших культурно-просвітницьких заходів, беруть активну участь у розбудові української держави.




Вибіркові дисципліни


PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com