Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Захист магістрів — 2021

28 грудня відбувся захист магістерських дипломних робіт випускників нашої кафедри. Цього року як ніколи вражало різноманіття обраних тем та якість їх реалізації. Поряд з традиційними для нашої кафедри техніками – образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та графіки – серед тем дипломного проєктування були і новаторські проєкти, які тільки-но набирають сили у всьому світі.

Студенти презентували декоративний живопис у різних його напрямках, живописні пейзажі, станкову графіку та цифродрук, традиційний лінорит та тримірну графіку, медіа-арт з доповненою реальністю та мистецтво плакату. Окрім екзаменаційної комісії та професорсько-викладацького складу та дирекції були присутні також молодші колеги магістрів: бакалаври та магістри першого року навчання. Колективне обговорення дипломних проєктів важливе не лише для випускників – аби почути конструктивну критику й зауваження – але й для інших студентів також, оскільки це теж елемент навчання та передачі досвіду.

Студенти захищали проєкти за двома спеціальностями: 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) та 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація. Магістри-освітяни розробили окрім мистецьких творів, ще й дидактичні навчальні матеріали: відео-курси, навчальні програми та майстер-класи до обраних тем. Згодом вони будуть доступні на нашому Youtube-каналі. Магістри-художники — виконували розробку інтер’єрів, де найкраще будуть експонуватись виконані ними мистецькі твори. Згодом, ми ознайомимо світ, з творами наших випускників та опублікуємо результати у наших соцмережах.

Студентки магістратури (денної форми навчання) 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво): Бачуріна Руслана Олександрівна, Коломієць Надія Костянтинівна, Машкаринець Мар’яна Юріївна, Небилиця Анастасія Максимівна, Сущева Анна Михайлівна, Хован Ілона Петрівна та магістри (денної форми навчання) 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація: Антоненко Альона Іванівна, Коваленко Анжеліка Олександрівна — отримали дипломи з відзнаками!

Вітаємо випускників та бажаємо широкого вибору можливостей у реалізації своїх талантів, адже найбільш важливою є не обрана студентом тема дипломної роботи, а те, що магістри вже стали самостійними творчими особистостями з фаховими знаннями та з власним баченням світу.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com