Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Захист кваліфікаційних робіт магістрів 2023 року

18 та 19 грудня стали особливими днями для магістрів-випускників кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, які успішно пройшли захист своїх кваліфікаційних робіт.

Студенти продемонстрували високий рівень таланту та професійної майстерності в різних областях мистецтва, включаючи живопис, графіку, декоративно-прикладне мистецтво та цифрове мистецтво. В ході захисту їхні роботи були ретельно розглянуті експертами, які високо оцінили не лише технічну вправність, але й глибину та оригінальність творчого підходу кожного випускника. Захист кваліфікаційних робіт став не лише важливою частиною навчального процесу, але і своєрідним святом творчості та самовираження.

Щиро дякуємо за головування завідуючій кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університетут, доктору мистецтвознавства, професорці Яковець Інні Олександрівні.

Для випускників це важливий крок у їхній професійній кар’єрі, а також можливість представити свої творчі досягнення широкому колу глядачів. Роботи студентів стали своєрідним відбитком їхньої творчої індивідуальності та детальним дослідженням різних аспектів мистецтва. Тепер подальші кроки в мистецтві, будуть залежати від кожного особисто.

Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва гордо вітає своїх талановитих випускників і бажає їм подальших успіхів та творчого росту в мистецькому світі.

Ми пишаємося нашими випускниками!

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com