Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Захист бакалаврів та магістрів — грудень 2022

23 та 28 грудня відбувся захист кваліфікаційних робіт випускників нашої кафедри. Це бакалаври, магістри денної та заочної форми навчання. Було приємно, що на захисти приходили гості — друзі, родичі, колишні однокурсники наших випускників та наші студенти. Це допомагає захист провести ще більш якісно та змістовно.

Студенти захищали свої роботи за двома спеціальностями бакалаврату: 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво), 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Образотворче мистецтво). Вже звична ознака часу — ми мали комбінований захист, де студентка захищала свій диплом online. Не обійшлось без курйозів з технічного боку але ми впорались, навіть вимкнення світла не завадило захисту.
Дуже приємно відмічати це кожного року, що студенти обирають власні теми, і це розширює спектр творчих напрямків в межах однієї спеціальності.

Студенти-магістри захищались за двома спеціальностями магістратури: 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) та 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація. «Магістри-освітяни» розробили окрім мистецьких творів на різноманітні теми (макети книг власних досліджень, соціальні плакати, фірмовий стиль, декоративні панно, твори декоративного живопису та тривимірну анімацію), ще й дидактичні навчальні матеріали: відео-курси, навчальні програми та майстер-класи до обраних тем. Деякі, Ви вже можете бачити на нашому каналі в Youtube, інша частина з’явиться там згодом.
Різноманіття творчих напрямків дипломних робіт надають змогу студентам розкритись максимально, реалізувати свої творчі задуми, підвищити свої професійні якості, щоб бути конкурентними на ринку праці. Звісно це лише перші кроки, і в подальшому треба їх робити ще і ще, тисячі разів але можливість реалізувати власний проєкт, власне бачення цього світу, є неймовірно цінним.

«Магістри-художники» — виконували оформлення книги та металеву скульптуру, що прикрашає тепер фасад університетської бібліотеки. Захист дипломної роботи на виїзді був приємною історією для всіх. Як це було, Ви можете прочитати на сайті університету.

Що відмітили всі члени ДЕК, що з кожним роком у нас збільшується кількість відеоробіт. Студенти презентують свої відео твори або застосовують відеоформат для презентації своїх робіт та використовують тримірну графіку, як невід’ємну частину творчої роботи.

Вітаємо випускників та бажаємо широкого вибору можливостей у реалізації своїх талантів, безпеки та перемог нам усім. Найбільш важливою є не обрана студентом тема дипломної роботи, а те, що студенти презентували свої творчі роботи, зуміли опанувати час, витримати критику та достойно заявити про себе. Колективне обговорення дипломних проєктів важливе не лише для випускників – аби почути конструктивну критику й зауваження – але й для інших студентів також, оскільки це теж елемент навчання та передачі досвіду.

Пишаємось вами всіма!

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com