Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Захист бакалаврів — 2022

15 та 17 червня відбувся захист кваліфікаційних робіт випускників нашої кафедри. Попри складності воєнного часу, вражало різноманіття обраних тем та якість їх реалізації. На здавалось, вічні сюжети, студенти поглянули під новим кутом, відшукали те, що розкрив перед ними цей непростий час.

Вперше ми мали комбінований захист — частина студентів захищала свій диплом в режимі online. Відбувалось 2 окремі трансляції — презентацій та виступів на інтерактивній дошці, та подій в залі, для глядачів. Це було складно але впорались!

Студенти захищали свої роботи за трьома спеціальностями: 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво), 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Образотворче мистецтво) та 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Декоративне мистецтво). Бакалаври-освітяни розробили окрім мистецьких творів, ще й дидактичні навчальні матеріали: відео-курси, навчальні програми та майстер-класи до обраних тем. Згодом вони будуть доступні на нашому Youtube-каналі. Бакалаври-художники — виконували розробку інтер’єрів, де найкраще будуть експонуватись виконані ними мистецькі твори, декоративні композиції з використанням новітніх та традиційних технологій. Ще ширше застосовували у своїх роботам тривимірну графіку та анімацію.

Вітаємо випускників та бажаємо широкого вибору можливостей у реалізації своїх талантів, безпеки та перемог нам усім. Найбільш важливою є не обрана студентом тема дипломної роботи, а те, що бакалаври вперше презентували свої творчі роботи, зуміли опанувати час, витримати критику та достойно заявити про себе. Колективне обговорення дипломних проєктів важливе не лише для випускників – аби почути конструктивну критику й зауваження – але й для інших студентів також, оскільки це теж елемент навчання та передачі досвіду.

Пишаємось вами всіма!

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com