Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Виставка та пленер на День міста Черкаси 2021

18 вересня 2021 року з нагоди святкування 735-річниці Дня міста Черкаси у Долині троянд відбулася виставка художніх творів викладачів та студентів кафедри Образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. В експозиції були представлені живописні роботи студентів та випускників кафедри, які гідно продовжують традиції реалістичної школи.

Увагу глядачів привернули роботи молодих викладачів кафедри Владислава Юрійовича Тимошенка та Олесі Павлівни Кравчук, які продемонстрували широкий спектр різноманітних творчих знахідок. Поряд з виставкою розгорнувся студентський пленер, в якому прийняли участь найкращі студенти кафедри 4 курсу – Клименко Анна, Шаблій Анна, Скічко Олена, Брощан Дар’я, Бойко Яна і Корнієнко Дар’я.

Захід відбувся завдяки запрошенню міської влади та злагодженим діям викладачів кафедри Образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва які організували виставку, пленер, фотозвіт, транспорт. Серед них:
Завідувачка кафедрою Лілія Іванівна Полудень, професор Іван Іванович Бондар, доценти Віктор Андрійович Афонін, Віктор Андрійович Олексенко, та викладачі
Неоніла Петрівна Недосєко, Олеся Павлівна Кравчук,
Олександр Петрович Костогриз, Федір Анатолійович Гонца,
Владислав Юрійович Тимошенко, Наталія Юріївна Юріна-Вернидуб.

Окрема подяка заступникам директора з наукової роботи Валентині Іванівні Мовчан та з виховної роботи Наталії Сергіївні Скакун за розуміння специфічних особливостей творчої кафедри, підтримку і допомогу у заході.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com