Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Відбувся захист кваліфікаційних робіт — 2018

Захист кваліфікаційних робіт 2018

23 червня 2018 відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів 4 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво», кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Вже 15 років кафедра випускає фахівців з різних видів мистецтва, з яких понад 80% працюють саме за спеціальністю.

Цього року ми особливо пишаємося нашими випускниками, які гідно представили результати своїх творчих та наукових пошуків та підняли планку для наступного покоління студентів. На захисті було представлено велику кількість експериментальних робіт з дизайну (поєднання олійного живопису та дизайну у серії плакатів, створення ідеї-концепції платформи для працівників ІТ-сфери), декоративно-прикладного мистецтва (різьблення, теслярство та народний розпис, поєднання батику та писанкарства), образотворчого мистецтва (живопис-відтворення історичної архітектури). На високому професійному рівні були виконані плакати на соціальну тематику, розроблені фірмові стилі громадських, туристичних закладів.

Творчо та професійно підійшли студенти до вирішення дизайну різноманітної поліграфічної продукції. Набуті за час виконання кваліфікаційної роботи знання та навички стануть фундаментом професії кожного студента. Далі – наполеглива робота, натхнення та творчі пошуки.

За чотири роки навчання студенти мали змогу спробувати себе у багатьох видах мистецтва: скульптура, батик, витинанка, олійний та акварельний живопис, декоративний живопис, рисунок. Були вони й учасниками різноманітних конкурсів та олімпіад. П’ятеро осіб пройшли тримісячне стажування в Академії імені Яна Длугоша (м. Ченстохове, Польща). Тож на для кваліфікаційної роботи кожен обирав те, що пройшло крізь серце та душу…

Варто зазначити, що цього року на відкритому захисті дипломних робіт були присутні також директор інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, професор Десятов Тимофій Михайлович, професор кафедри педагогіки вищої школи Лодатко Євген Олександрович, професор Данилюк Сергій Семенович та доцент Тимошенко Юрій Васильович, які з великою цікавістю спілкувались зі студентами та обговорювали побачені твори мистецтва. До захисту змогли долучитись також абітурієнти та їх батьки, студенти молодших курсів, колишні випускники та працівники університету, провідні дизайнери регіону, та люди, які цікавляться мистецтвом.

Десятов, Лодатко, Тимошенко

Відкритий формат захисту дозволяє презентувати творчий та науковий потенціал кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, продемонструвати здобутки студентів та, звісно, отримати естетичне та культурне задоволення від перегляду мистецьких робіт.

Ще раз вітаємо студентів із успішним захистом та бажаємо гідної праці та натхнення!


Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com