Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Відкрилась виставка студентів-стажерів

22 лютого в ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва відкрилася виставка художніх робіт студентів, які проходили стажування в Польщі, м. Ченстохове у Академії імені Яна Длугоша.

Студенти-стажери ділились своїми враженнями та досвідом перебування в Академії зі студентами спеціальності Образотворче мистецтво.

Запрошуємо усіх бажаючих до перегляду виставки, яка експонуватиметься протягом лютого — березня за адресою:
Черкаси, вул. Остафія Дашковича 24, навчальний корпус ЧНУ №4, 3 поверх.

22 лютого в ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва відкрилася виставка художніх робіт студентів, які проходили стажування в Польщі, м. Ченстохове у Академії імені Яна Длугоша. Запрошуємо всіх до перегляду виставки, яка експонуватиметься протягом лютого — березня за адресою: Черкаси, вул. Остафія Дашковича 24, навчальний корпус ЧНУ №4, 3 поверх. Більше фотографій на сайті кафедри (зазначений в профілі). — Цим і розпочнемо публікувати матеріали, які будуть доповнювати або висвітлювати новини та інші грані творчого життя Кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Не забувайте, що у нас є сайт artka.ck.ua де публікуються усі наявні та докладні новини та матеріали про нас. Долучайтесь! 😉 Музика: BENSOUND — Sunny (ROYALTY FREE MUSIC www.bensound.com) #чнубх #черкаси #чну_ім_б_хмельницького #мистецтво #освіта #art #artwork #fineart

A post shared by Кафедра ОДПМ ЧНУ (@artka.ck.ua) on

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com