Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Відбувся виїзний мистецький пленер y Водяниках

З 22 по 27 травня пройшов виїздний мистецький пленер в урочищі «Совин Яр» с. Водяники Звенигородського району. За ініціативи ректора ЧНУ ім. Б. Хмельницького Черевка Олександра Володимировича.

У пленері взяли участь здобувачі освіти: Дарина Колісник 2 курс, Анна Мачуська 3 курс, Руслана Турлюн 3 курс, Діана Ігнатьєва 4 курс, Аліна Потапенко 4 курс, Яна Бойко 1 курс магістратури. Під керівництвом завідувача кафедри Лілії Полудень та викладачів Неоніли Недосєко, Владислава Тимошенка та Руслани Бачуріної.

Протягом тижня наші художники надихалися краєвидами урочища «Совин Яр». Село Водяники зустріло хорошою погодою, сонцем та свіжим повітрям. Та кожного дня погода була мінливою, від пекучого сонця до грозового дощу. Але такі погодні умови не заважали писати етюди.

Пленер – надзвичайно цінний досвід для молодих художників. Кожен учасник дізнався щось нове для себе, вчилися та допомогали один одному.
Тиждень пленеру дав розуміння того, що треба як можна частіше організовувати такі заходи. Це своєрідне перезавантаження, нові ідеї та натхнення для творчої діяльності.

Ми щиро вдячні ректору Черевку Олександру Володимировичу за запрошення та турботу про нас.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com