Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Відбулися перші два творчі конкурси з живопису 2021

12 та 13 липня на кафедрі Образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відбулися перші цьогорічні творчі конкурси з живопису.

Абітурієнти проходили творчий конкурс, як етап для подальшого вступу на спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.

Творчий конкурс з живопису передбачає виявлення здібностей вступників щодо роботи з кольором за умов реалістичного зображення певного середовища та об’єктів, що його наповнюють, живописними засобами; знання закономірностей колориту та прийомів зображення різних кольорових матеріалів, фактур, площин, поверхонь, простору, вміння будувати задані форми та їхні пропорційні відношення, володіння художніми техніками, способами виконання рисунка та живопису.

Абітурієнти мали за шість годин виконати з натури натюрморт у визначеній колірній гамі. За вимогами до живопису, майбутні художники повинні розмістити зображення постановки на заданому форматі аркуша паперу або полотні; правильно побудувати предмети постановки та їхні пропорційні співвідношення; створити якісний підготовчий рисунок; володіти прийомами живопису і технікою виконання.

Нагадаємо, два етапи творчого конкурсу вже позаду. На черзі — третій етап, який можуть відвідати ті, хто планує навчатися тільки за кошти фізичних чи юридичних осіб (за контрактом).

Наступний творчий конкурс відбудеться 22 липня.

Реєстрація на творчий конкурс (контракт) триває до 19 липня.

Також здійснюється набір на спеціальність «Середня освіта (образотворче мистецтво)», де не потрібно проходити творчий конкурс, а вступати можна за результатами ЗНО.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com