Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Учасники проєкту “Ми бачимо світ на дотик” відвідали наші майстерні

В рамках проєкту “Ми бачимо світ на дотик” наші майстерні відвідали люди з інвалідністю. Учасники змогли не лише опанувати нову професію, а й більше пізнати світ мистецтва. Наші викладачі Недосєко Неонілою Петрівною та Костогризом Олександром Петровичем разом з очільницею обласного осередку Спілки майстрів народного мистецтва Ольгою Мартиновою провели екскурсію по майстернях кафедри ОДМП, студенти поділились своїми уміннями та розповіли про свої твори. Учасники проєкту могли відчути та трохи повчитись мистецтву гобелена та кераміки в стінах нашого університету.

Це дуже важлива страва, що вкотре доводить, що мистецтво немає обмежень. Такі заняття та екскурсії стали можливими після перемоги у конкурсі грантів від Українського культурного фонду.

Речницею та учасницею цього проєкту є черкащанка Наталія Давиденко. Вона випускниця нашої кафедри 2008 року. «Суспільному» вона розповіла, що до того, як опинилася на візку, закінчила університет за напрямком мистецтва, але після травми реалізуватися у цій сфері не вдалося:

Коли я почула про ці курси, вирішила повернутися до мистецтва, бо з моєї душі воно не зникло. Розпис мені до душі, і він поєднується з тим, що я люблю робити вдома – з шиттям.

У межах проєкту “Ми бачимо світ на дотик” черкаські майстри навчають учасників у трьох напрямках: гончарство та ліпка з глини, українська народна витинанка та декоративний розпис.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com