Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Наші студенти вивчають сучасний арт-простір у виставкових залах та музеях

Навчання під час воєнного стану має свої корективи але ми намагаємось надати студентам повноцінну освіту в тих умовах, що зараз є. Пари тривають паралельно в різних формах — очно (як колись), дистанційно (як під час епідемії) та комбіновано (як під час війни), в аудиторіях та за їх межами. Тож під час тривог — ми в укриттях. У проміжку між тривогами студенти створюють та пізнають прекрасний цей світ.

На дисципліні «Сучасний арт-простір України» (розробила цей курс і проводить Наталія Борисівна Середа) магістри другого року навчання знайомляться з сучасним українським мистецтвом не тільки в межах аудиторій університету. Студенти мають можливість відчути енергетику реальних арт-об’єктів.

У Черкаському обласному художньому музеї магістри разом з викладачем відвідали спільну творчу виставку династії художників – заслуженого художника України Валентина Сірого, його дітей – Оксани та Максима і онука Романа. У музейному просторі студенти проводили паралелі між роботами різних поколінь, відслідковували вплив історичних та суспільно-політичних подій на творчість художника, аналізували роботи та намагалися висловити особисте трактування сучасних мистецьких творів.

До речі, минулого року Максим Сірий у нас проводив майстер-клас з акварельного живопису на «Артка-Зустріч»
Артка-Зустріч: Акварельний живопис з Максимом Сірим.

Було дуже цікаво!

Маємо надію, що «Артка-Зустрічі» повернуться ще в кращому форматі!

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com