Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Підведення підсумків І обласного конкурсу з образотворчого мистецтва для обдарованої молоді «Палітра Черкащини»

Обласний конкурс Палітра Черкащини
У рамках конкурсу учасники мали пройти два тури: І – відбірковий, де оцінювалась творча робота на тему «Спадщина мого краю» та графічний натюрморт, і ІІ тур, під час якого учасники виконували декоративну композицію під враженням від майстер-класу. За результатами першого туру було обрано двадцять конкурсантів, які пройшли далі. Варто відмітити високий рівень фахової підготовки вихованців обласних студій, що взяли участь у конкурсі.
Під час другого туру конкурсанти заслухали лекцію та майстер-клас з декоративної композиції від викладача кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Соколенко Д.А. Необхідно зазначити, що саме завдання з декоративної композиції є одним із обов`язкових при вступі на спеціальність «Образотворче мистецтво». Натхненно працюючи, конкурсанти чудово впорались із завданням та представили членам журі свої оригінальні роботи.

Оцінювали роботу юних митців заслужені художники України та викладачі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Т.К. Касьян, В.А. Олексенко, В.А. Афонін, О.П. Кравчук.

Після виконання конкурсного завдання на учасників чекала насичена програма: екскурсія Черкаським національним університетом, художніми майстернями, знайомство зі студентами та лекція у Обласній бібліотеці для юнацтва імені В. Симоненка на тему: «У світ мистецтва через книжку».

За результатами другого туру усі учасники були нагороджені дипломами та подарунками, а також було обрано шість призерів:

у категорії 14-15 років
ІІІ місце зайняла Сергієнко Марія, ІІ місце Мелещенко Валерія і І місце Савісько Роман.
у категорії 16-18 років
ІІІ місце присуджено Задорожна Юлія, ІІ місце Костюкова Любов і І місце Шаповалова Анастасія.

Бажаємо усім конкурсантам подальшого професійного навчання, перемог на теренах мистецтва та натхнення!

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com