Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Конкурс на день відкритих дверей ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва

День відкритих дверей ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва відбувся 21 травня 2021 року, зібравши абітурієнтів із усієї Черкаської області. Гості відвідали оновлені майстерні та навчальні аудиторії, поспілкувались із студентами та викладачами різних спеціальностей. Абітурієнти кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва взяли участь у мистецькому конкурсі та майстер-класі. Метою майстер-класу було закріпити навички стилізації об’єктів та засвоїти нові методи в роботі над композицією. Отримані знання можна примінити при виконанні мистецьких робіт під час навчання графічному дизайну, декоративному мистецтву, ілюстрації, фірмовому стилю тощо.
В конкурсі взяли участь восьмеро абітурієнтів, частина учасників – студенти Черкаського художньо-технічного коледжу, які влітку планують вступ на 3 курс за спеціальностями 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) та 023 Образотворче, декоративне мистецтво та реставрація.

Конкурсне завдання полягало у стилізації музичного інструмента та відображенні його ритміки та звучання засобами декоративного живопису. Усі учасники показали високий рівень володіння технікою стилізації.

Конкурсне журі в складі завідувача кафедри Полудень Лілії Іванівни, Заслужених художників України Афоніна Віктора Андрійовича, Олексенко Віктора Андрійовича, членів спілки художників України Недосєко Неоніли Петрівни, Кравчук Олесі Павлівни, викладачів Костогриза Олександра Петровича, Тимошенко Владислава Юрійовича, Фізера Івана Івановича визначило переможців:

  • І місце – Бершадська Марина студентка Черкаського художньо-технічного коледжу
  • ІІ місце – Міщенко Руслана студентка Черкаського художньо-технічного коледжу
  • ІІІ місце – Машкаринець Мирослава, учениця Смілянської спеціалізованої школи-інтернат Черкаської обласної ради.

Переможці були нагороджені сувенірами та дипломами.

Якщо ви не хотіли відвідати День відкритих дверей, але з якоїсь причини не змоги – не засмучуйтесь! Слідкуйте за афішами Артка-зустрічей, новинами, та ми неодмінно зустрінемось найближчим часом.

Контактний номер для уточнення інформації про наступний день відкритих дверей – 067 195 57 48.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com