Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

І словом, і розумом, і життям своїм Мудрець — літературно-мистецький вечір

Другого грудня 2022 року студенти кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, ННІ педагогічної освіти,соціальної роботи і мистецтва, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького брали участь у літературно-мистецькому вечорі «І словом, і розумом, і життям своїм Мудрець…» присвяченому до 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди, який відбувся у Черкаському художньому музеї.

Під керівництвом заслуженого художника України, доцента кафедри Віктора Андрійовича Афоніна, студенти виконали роботи у техніці леттерингу, використовуючи цитати Григорія Сковороди.

Вітаємо студентів 2 курсу із участю у виставці: Волошину Анастасію, Вараніцьку Анастасію, Двигунову Марію, Бабак Вікторію, Кучугурного Ростислава, Машкову Аріну та студентів 3 курсу: Горову Катерину, Курінну Марію, Сербівець Наталію, Сорокотягу Катерину, Турлюн Руслану, Богачова Антона.

У виставці під керівництвом к.п.н., завідувача кафедри ОДПМ Лілії Полудень, також брали участь магістри кафедри: Еріка Ольдер, Марина Гаркавенко та Наталія Теліженко, з роботами виконаними в техніці художнього текстилю.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com