Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Ескурсія в музей «Кобзаря»

Студенти кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відвідали музей «Кобзаря» та художню виставку, щоб поглибити знання про творчість Тараса Шевченка та знайти натхнення для власної творчості.

Експозиція музею постійно оновлюється. Тут і представлені класичні видання Шевченка, і сучасні художні інтерпретації його персоналії, його творчості. Змінюється світ, і кожне покоління переосмислює для себе Шевченка, оцінює його з сьогоденням, що безумовно, не зважаючи на тисячі бронзових статуй, вдається розгледіти його особистість. Спробувати відчути його творчість, знайти діалог з митцем через сотні років.

Студенти кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відвідали екскурсію до музейного комплексу «Кобзаря» та художньої виставки черкаських художників, присвяченої 210-й річниці з дня народження великого українського художника та поета Тараса Шевченка. Про відкриття виставки, ми писали раніше.

Наче й багато всі знають про Шевченка, але з кожним разом відкриваються якісь нові віхи, нові акценти у його творчості та житті. Ця подія стала для молодих митців не лише навчальною, але й надихає, розширюючи їхні горизонти та поглиблюючи розуміння української культури та мистецтва. Примітно, що серед першокурсників, вже четверо студентів є учасниками цієї виставки.

Дякуємо за невтомну організацію екскурсії Анні Остапенко та Діані Вівчарик, за проведення живої та не сумної екскурсії, дякуємо працівникам музею «Кобзаря».

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com