Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Виставка: Черкаські художники у вінок шани великому Кобзареві

7 березня у виставковій залі музею «Кобзаря» відкрилась тематична виставка, присвячена великому українському поету та художнику Тарасу Шевченку з нагоди його 210-річчя від дня народження.

На виставці представлені художні твори як відомих художників Черкащини, членів національної спілки художників України, так і талановитих початківців — студентів-митців. Експозиція вражає різноманіттям технік, стилів та ідей, в яких художники працюють, віддаючи свою шану великому Тарасові Григоровичу. Мета виставки — відзначити не лише творчий внесок Тараса Шевченка в українську культуру, а й висвітлити розмаїття талантів черкаських художників. Особливо тих, що тільки но починають свій творчий шлях. Організаторами виставки виступили Черкаська обласна організація національної спілки художників України, Музей «Кобзаря» та кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Запрошуємо всіх приєднатися до перегляду цієї неповторної події та насолодитися унікальним багатством мистецтва. Виставка буде відкрита для відвідування протягом наступних тижнів.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com