Навігація

Зустріч випускників на святкуванні 100-річчя університету

Новини · · 1 хв читання

9 жовтня в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася зустріч випускників у межах відзначення 100-річчя університету.

Навчально-науковий інститут педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва кафедра Образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва дуже радо зустріла своїх випускників.

Від університету директором інституту Тимофієм Михайловичем Десятовим було відзначено ювілейними подарунками випускників кафедри за успішну професійну діяльність Ольгу Курську та Лідію Солодар.

Сподобався матеріал?

Поділіться з колегами та друзями

Дивіться також

Усі новини →

Студентка кафедри Анна Добровольська — учасниця міжнародного мистецького проєкту в чотирьох країнах

Відбувся перший тур першого етапу студентської університетської олімпіади з живопису

Студенти та випускники кафедри — учасники Open Wall галереї «Склад №5»