Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Жага життя — Студенти створили розписи для дітей-інвалідів

На стінах відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів ожили зграї птахів. Так студенти 3 курсу кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва вирішили підтримати дітей, що відвідують центр реабілітації.

За ідею розписів було взято пташиний вирій: як птахи виховують своїх пташенят та вчать літати, так і працівники центру підіймають на ноги своїх вихованців і відпускають у самостійне життя. На стінах зображені різноманітні пташині сімейства, що разом линуть до сонця – стародавнього символу життєдайної сили. Серед пташок студенти також помістили і фігури діток, які теж линуть з усіма, осяяні сонячними променями. Зображення мають декоративне стилізоване вирішення, аби дітям було легше та цікавіше розглядати розписи. Кольорова гамма тепла, сонячна та позитивна.

Розпис в дитячому реабілітаційному центрі
Працювали над розписами студенти 3-го курсу кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, що навчаються за педагогічною спеціальністю: Антоненко Альона, Бринзей Оксана, Коваленко Анжеліка, Макаренко Олена, Небилиця Анастасія, Сущева Анна, Трощенко Таміла, Битяк Роман, Білик Анна, Герасименко Алла, Довгенко Борис та Суддя Давид.

Для студентів, це цінний досвід, адже майбутні художники-педагоги мають відчувати, як створити сприятливу умову для навчання та виховання учнів та як практично втілити бажану ідею.

По завершенню творчої роботи ми познайомились із маленькими вихованцями реабілітаційного центру, які вийшли подивитись на оновлені стіни свого центру. Їх захопливий погляд та посмішки – це найкраща подяка за наші старання.

Ми завжди раді долучитись до такого творчого проекту, адже головна мета кожного художника – зробити світ трошки світлішим і кращим.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com