Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Збір на авто — закрито!

Студенти та викладачі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ ім. Б. Хмельницького долучились до збору коштів на автомобіль для ЗСУ.

Спільними зусиллями спільноті Черкаського національного університету імен Богдана Хмельницького вдалося зібрати 228 250 гривень на автомобіль для військової частини, в якій служить студент Олександр Дрибас.

Він навчається на 4 курсі спеціальності «Історія та археологія» (заочна форма). Військовий підрозділ, в якому служить Олександр, нині захищає Україну на Донеччині.

Дякуємо ректорату, викладачам, студентам, працівникам, випускникам Черкаського національного, хто долучився до нашого збору. Щира вдячність усім небайдужим, хто донатив на наш благодійний рахунок! Найбільша сума одноразового переказу, яка надійшла — 9950 гривень від інституту, в якому навчається Олександр Дрибас, найменша — 2 гривні. Насправді важлива була кожна гривня. Навіть ПриватБанк не очікував такої хвилі переказів, тому через встановлений в кілька разів менший ліміт транзакцій на кілька днів було карту заблоковано. Але технічні питання було залагоджено, тому нам вдалося збір завершити.

Уся родина ЧНУ мобілізувалася для доброї справи. Величезна вдячність студентам і викладачам кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва за благодійні ярмарки творчих робіт студентів-художників, завдяки яким вдалося зібрати 22 700 грн (примітка: це під час другої виставки-продажу). Дякуємо також усім, хто купував картини.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Ми спільними силами студентів та викладачів змогли зібрати майже 25 000 грн.

Дякуємо усім хто долучився до виставки-продажу картин студентів, сподіваємось, що придбані художні роботи будуть вас тільки радувати!
Як це було, Ви можете переглянути в наших новинах:

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com