Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Захист кваліфікаційних робіт-2019

Захист кваліфікаційних робіт студентів спеціальностей 6.020205 Образотворче мистецтво* та 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) відбувся на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

10 та 11 червня бакалаври представляли результати творчої та наукової роботи на такими темами, як використання творів декоративного та образотворчого мистецтва в оформленні інтер’єрів, розробка різноманітної сувенірної продукції, створення поліграфічних видань різного виду та творів художньо-комп`ютерної графіки.

Робота над кваліфікаційним проектом акумулює усі знання, здобуті за чотири роки навчання і є завершальним та підсумовуючим етапом освітнього процесу. Студенти самостійно обирають тему та ідею свого дослідження з урахуванням своєї кваліфікації. Разом з керівником студенти глибоко опрацьовують обрану тематику та пропонують оригінальне вирішення актуального питання сфери образотворчого та декоративного мистецтва.

Синтез досвіду викладачів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва та новаторських, свіжих ідей молоді продукує якісно нові продукти та актуалізує вивчення новітніх технологій у розрізі мистецтва. У своїй професійній творчій діяльності молоді фахівці образотворчого мистецтва зможуть не лише виконувати різноманітні художні твори, але й використовувати отриманий досвід у своїй педагогічній діяльності.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com