Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Перша персональна виставка Тетяни Дмитренко «Совин Яр»

Тетяна Володимирівна Дмитренко – художниця, студентка магістратури кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
Народилась у Черкасах 10 квітня 1992 року. Творчістю займається з самого дитинства: свій талант розвивала у арт-студії «Gloria». Художня програма студії дала змогу Тетяні спробувати себе у безлічі технік та напрямів образотворчого мистецтва: графіка, акварельний живопис, академічний живопис, ліплення, витинанка, колаж, авторські ляльки, паперова пластика, в’язання, живопис на склі та багато іншого. З дитинства Тетяна є учасником міських та обласних художніх виставок, учасник та переможець обласних конкурсів.
Професійну художню освіту художниця здобуває у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Завжди проявляла себе як творча, креативна, ініціативна особистість. Серед здобутків Тетяни за останні роки – участь у «Виставці молодих художників» від Черкаської обласної організації Національної спілки художників України, виставки студентів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 2017 та 2018 років. У творчому доробку Тетяни є приклади робіт різних жанрів такі як абстрактний живопис, натюрморт, пейзаж. Більш за все художниця проявляє себе у живописі, де буйством фарб, відтінків і фактур можна досягти бажаних емоцій та стану. У роботі на пленері з живою натурою, у роботі за уявою та у абстрактних полотнах Тетяна проявляє своє непересічне, особисте ставлення до світу, відчуває та передає тонкощі зміни настрою природи та натури.
Тетяна – активна, відповідальна, творча особистість, її внутрішній прекрасний світ відчувається у кожному полотні, яке вона створює із любовю та задоволенням.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com