Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Відкрилась всеукраїнська молодіжна художня виставка «Молодіжна мистецька палітра»

25 січня У Черкаському художньому музеї та музеї «Кобзаря» відкрили виставку «Молодіжна мистецька палітра» і уперше за шість років вона набула статусу всеукраїнської.

Національна спілка художників України проголосила в 2023 році про відродження Молодіжного об’єднання художників та мистецтвознавців і закликала професійних художників активно працювати з молоддю. Нині ж Черкаський художній музей разом з музеєм Кобзаря приймають всеукраїнську молодіжну виставку.

Серед учасників — голова і члени Молодіжного об’єднання міста Києва, художники з Кам’янки та Вінниці, а також молоді художники та студентство Черкас.

Понад двадцять робіт представили студенти нашої кафедри. Завдяки активній роботі керівників та викладачів навчальних закладів ми можемо побачити різнопланові та різножанрові студентські роботи.

Для студентів це значуща можливість показати свою творчість та привернути увагу не лише місцевої спільноти, але й митців з усієї країни. Виставка стала ідеальним простором для обміну досвідом, натхненням та спілкуванням молодих талантів.

Цікаві дипломні проєкти та проєктну графіку представили студенти Черкаського державного технологічного університету, завідувачка кафедрою, професор Яковець Інна. Живописні, графічні та фото роботи — студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, завідувачка кафедрою, доцент Полудень Лілія. А також на виставці представлено роботи студентів Черкаського державного бізнес-коледжу та Черкаського художньо-технічного коледжу, — зазначають у музеї.

Арткуратор, голова Черкаського відділення молодіжного об’єднання Спілки художників України
— черкаський художник Володимир Яковець.

Виставку можна подивитися до 18 лютого.

За матеріалами Черкаського обласного художнього музею у Facebook.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com