Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Відбувається акредитаційна експертиза з напряму підготовки 6.020205 «Образотворче мистецтво*»

Відбувається акредитаційна експертиза (28.05.2019-30.05.2019) з напряму підготовки 6.020205 «Образотворче мистецтво*» на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Комісію очолює завідувач кафедри образотворчого, декоративно мистецтва та реставрації Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», кандидат мистецтвознавства, професор Бойчук Богдан Васильович та членом комісії є доцент кафедри образотворчого мистецтва Одеської державної академії будівництва та архітектури, кандидат педагогічних наук Резніченко Микола Іванович.
Керівництвом Навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва були створені всі необхідні умови для роботи експертної комісії. Микола Резніченко звернув особливу увагу на те, що на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва викладають висококваліфіковані фахівці, а навчальні плани адаптуються до системи вищої освіти провідних країн світу та України.
Також члени експертної комісії відвідали бібліотеку університету та оглянули аудиторії, навчальні лабораторії навчально-наукового інституту.
Після офіційних зустрічей експерти працювали з матеріалами акредитаційної справи.

Висновок комісії одностайний: у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького витримані всі вимоги щодо акредитації підготовки фахівців зі спеціальності 6.020205 «Образотворче мистецтво*».

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com