Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Вероніка Гладун — переможниця двох міжнародних конкурсів

Кафедра образотворчого та декоративно прикладного мистецтва вітає талановиту студентку 4 курсу спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація Вероніку Гладун з перемогою!

На перетині 2023-2024 років постійна учасниця і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів знову виборола перемогу, зайнявши перші місця в ІІІ Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Новорічні дива» та двох міжнародних конкурсах «New York Starlights», «New Year’s splash fest». Для участі в конкурсах студентка, під керівництвом викладачки кафедри Олесі Павлівни Кравчук, створила дві фігуративні композиції «Козак», «Муза», а також натюрморт з предметами українського народного побуту.
Зичимо Вероніці міцного здоров’я, успіхів у навчанні, натхнення і нових перемог, які окрилюють та надихають на нові звершення!

Вероніка: «Всі мої здобутки та натхнення навчатися, здобувати нові знання, приймати участь у міжнародних конкурсах, виховувати в собі лідерські здібності і мати можливість показати своє вміння на широкий загал – це велика дяка моїй кафедрі. Тут працюють талановиті та відомі особистості, майстри своєї справи, які можуть донести свої знання прийдешньому поколінню. Дякуючи їм я знайшла свій поклик у житті. Особливо хочу подякувати моєму викладачу, наставнику та куратору, члену Національної Спілки художників України – Олесі Павлівні Кравчук, яка надихнула мене на досягнення нових знань та вершин у даній галузі мистецтва».

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com