Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Вероніка Гладун отримала Гран-прі у Міжнародному двотуровому художньому конкурсі «Акварель»

Вітаємо студентку 2-го курсу спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Вероніку Гладун з отриманням Гран-прі у Міжнародному двотуровому художньому конкурсі «Акварель» в номінації «Образотворче мистецтво» категорії «Натюрморт», назва роботи «Ехо Осені» (1 грудня 2021 рік, м. Харків)

Керівник: член Національної Спілки художників України, викладач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Кравчук Олеся Павлівна.

Вероніка обдарована багатьма талантами дівчина. У свої 18 років неодноразова чемпіонка України в міжнародних конкурсах, фестивалях, приймала участь та зайняла призове місце у відбірному конкурсі до Чемпіонату Європи з бальних і спортивних танців. У своєму юному віці викладала в спортивно-бальному клубі «Стиль». Отримала високе визнання по хореографії від викладачів та ректора Київського національного інституту культури та мистецтва ім. Поплавського. 4 роки займалась вокалом. Приймала участь у 2 Всеукраїнському фестивалі конкурсі «Осінні барви» у місті Яремче з народним артистом України Ярославом Барутою.

Навчаючись на кафедрі ОДПМ Вероніка здобула нові перемоги: стала Другою віце Міс університету представляючи ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва; не одноразово перемагала у Всеукраїнських конкурсах з образотворчого мистецтва; картина студентки пройшла відбір до щорічної виставки «Дня Художника», яку організовувала і проводила Творча спілка Черкаської обласної організації національної спілки художників; її роботи експонувалися в Обласному художньому музеї.

Ці таланти ідуть поруч в її житті. Щиро бажаємо Вероніці успіху і натхнення! Ставити нові цілі та перемагати!

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com