Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Великодній Ярмарок у Черкаському національному університеті

2 травня кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяла активну участь у традиційному Великодньому Ярмарку навчального закладу. Цим ярмарком університет завершив Великодній збір, який акумулював 194 тисячі 306 гривень на потреби Збройним Силам України.

До цього ярмарку ми готувались заздалегідь. Зразу після завершення попереднього, ми активно включились в роботу з виготовлення майбутньої продукції в позанавчальний час.
На ярмарку студенти представили широкий асортимент власноруч виготовлених виробів декоративно-прикладного мистецтва та творів образотворчого мистецтва. Відвідувачі мали змогу придбати живописні та декоративні твори, гобелени, різноманітні керамічні вироби та вироби з декоративного бетону, авторські наліпки виконані у поліграфічній техніці, власноруч надруковані лінорити та інше. Все це безумовно підвищило фаховий рівень наших студентів, і дало змогу навчитись виконувати до кінця те, що може ніколи не робили та найголовніше звісно, зібрати свою частину суми для допомоги нашим оборонцям.

Попри те, що продукцію виготовляли студенти різних років, продавцями на ярмарку виступили студенти 1 та 2 курсів кафедри, які отримали практичний досвід реалізації творчих робіт.

Під час ярмарку на Університетській площі відбувався концерт та виступив ректор Черкаського національного, Олександр Черевко:

Кожен зробив свій маленький, але такий важливий внесок у спільну справу. І це вже стало традицією для університету. Бо ми робимо все, щоб Україна виграла: готуємо офіцерів, виховуємо патріотів, підтримуємо військових. Лише з початку повномасштабного вторгнення переказали на потреби фронту 3 мільйони 393 тисячі гривень.

Тож дякуємо щиро хто допомагав на кожному з етапів — задумував, виготовляв, оформлював, пакував, носив та продавав. Без вас усіх цього б не сталося.

Використані матеріали Пресслужби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com