Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Тараса пензлі оживають 2020


Нагородження Дар'ї Корнієнко переможниці третього Обласного відкритого конкурсу для талановитої молоді «Тараса пензлі оживають»

Найвищу нагороду гран-прі у номінації «Образотворче мистецтво» третього Обласного відкритого конкурсу для талановитої молоді «Тараса пензлі оживають» виборола студентка 3-го курсу Корнієнко Дар’я.

Цьогоріч конкурс зібрав учасників із різних куточків України: художників представляли 32 учні шкіл Полтавської, Дніпропетровської та Черкаської області, а літераторів – учні закладів Київської, Миколаївської, Черкаської та Чернігівської області.

Конкурсне завдання полягало у написанні живописного або графічного пейзажу в умовах пленеру: учасники самостійно шукали мотиви, зображуючи мальовничі куточки села Шевченкове. Організатори конкурсу – Максим Зеленський начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту та Черкаська обласна рада на чолі з першим заступником голови Валентином Тарасенко – забезпечили усі необхідні умови для проведення цьогорічного пленерного конкурсу. Після виконання обов’язкових завдань на учасників чекала цікава екскурсія та майстер-клас з живопису від заслуженого художника України Касьян Тетяни Костянтинівни. Спільну практичну роботу разом із керівниками на вчителями, які супроводжували учасників, виконував випускник кафедри ОДПМ, молодий художник Сінусік Володимир. Оцінювали конкурсні роботи учасників номінації «Образотворче мистецтво» члени спілки художників України – Олексенко Віктор Андрійович, Недосєко Неоніла Петрівна, Касьян Тетяна Костянтинівна та викладачі Черкаського національного університету Полудень Лілія Іванівна та Соколенко Дар’я Андріївна.

Вітаємо студентку Корнієнко Дар’ю із черговим заслуженим творчим здобутком! У конкурсі дівчина бере участь вдруге. Її досягнення у галузі мистецтва значні, адже окрім навчання на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Дар’я відвідує арт-студію «Глорія» та постійно бере участь у різноманітних мистецьких конкурсах та олімпіадах з живопису.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com