Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Ще два перших конкурсних місця Вероніки Гладун

Знову вітаємо Вероніку Гладун студентку 2-го курсу спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Перемога! Солодке слово після довгої роботи і очікувань. Чергове яскраве досягнення нашої студентки Вероніки Гладун.

21 грудня 2021 року вона взяла участь у міжнародному конкурсі “Юла арт фест” і посіла 1 місце серед таких учасників країн як: Україна, Білорусь, Італія, Іспанія.

25 грудня 2021 року зайняла 1 місце у Першій Всеукраїнській Різдвяній Олімпіаді.

Вероніка говорить про свої досягнення сама:

Я з дитинства мріяла малювати і стати відомим художником, тому як закінчила школу, вибрала найкращий університет з найкращими викладачами, щоб вони навчили мене своїм умінням і своєму ремеслу. Я отримую дуже велике задоволення від занять живописом, я розслабляюся і морально і духовно, відчуваю, що я на своєму місці і що я творю прекрасний витвір мистецтва.

Мої враження від конкурсів були просто фантастичні, я спочатку дуже переживала тому що конкурси були важкими і серйозними, і навіть тоді я лежала в лікарні, коли я подала роботу на перший конкурс. Я не могла знайти собі місця, але коли дізналася що отримала Гран-прі у мене не було слів описати моє щастя я була в абсолютній ейфорії, і просто не знала як описати словами моє враження. А потім ще 1 місце і знову 1 місце за місяць …Але зараз я можу сказати з абсолютною впевненістю, що ці емоції та враження незабутні й це коштує того щоб, і надалі брати участь у різних виставках і конкурсах. І відчувати цю прекрасну ейфорію, гордість батьків та викладача, від виконаної роботи і від результату.

Впевнені, що професійна майстерність і наполегливість у досягненні цілей послужать запорукою успіху в навчанні, і формуванні її як творчої особистості.
Бажаємо Вероніці міцного здоров’я і яскравих перемог у Новому 2022 році!

Керівник: член Національної спілки художників України, викладач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Кравчук Олеся Павлівна.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com