Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Підготовчі курси 2020


Підготовчі курси на спеціальність Образотворче мистецтво

Запрошуємо вас на підготовчі курси Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького для вступу на спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.

Програма підготовки включає оволодіння базовими навичками академічного рисунку (побудова об’ємних форм, побудова перспективи, вивчення повітряної перспективи), оволодіння технікою акварельного живопису (на прикладі створення натюрморту з простих форм). Курс орієнтований на підготовку абітурієнтів до вступу в університет за спеціальністю 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.

  • вивчення акварельного живопису;
  • заняття один раз на тиждень;
  • можливість роботи в умовах пленеру та дистанційно;
  • навчання до травня 2021 включно.

Приклади робіт з рисунку


Приклади робіт з акварелі


Заняття відбуватимуться в умовах пленеру (локація при корпусі №4 ЧНУ ім. Б. Хмельницього).

Навчальна група налічує 8 осіб, період навчання: осінь 2020 – травень 2021 року. Для отримання детальної інформації щодо вартості навчання, або для запису на підготовчі курси телефонуйте за номером +38093 330 220 6 (Дар’я Андріївна).

Для виконання робіт з рисунку, живопису та композиції вам необхідні наступні матеріали: папір акварельний, папір для креслення, графітні олівці, акварелі, пензлі, гуаш.

Підготовчі курси діють з жовтня 2020 по травень 2021 року.

Для запису на підготовчі курси Ви можете скористатись нашою анкетою або телефонуйте за номером +38093 330 220 6 (Дар’я Андріївна):

або за посиланням

Зверніть увагу!

Після заповнення анкети чекайте від нас телефонного дзвінка для підтвердження ваших даних. У вересні-жовтні ми зберемо усіх бажаючих проходити підготовчі курси у стінах нашого Університету для консультації та початку занять. Під час консультації Вам необхідно буде написати письмову заяву та договір про зарахування на курси, а також вирішити усі питання, які будуть Вас цікавити.

Вартість підготовчих курсів залежить від кількості осіб у групі та академічного навантаження.


Контакти для довідок:
093 330 22 06

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com