Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Осінь у Водяниках 2023 — виїздний мистецький пленер

За ініціативи ректора Черевка Олександра Володимировича Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбувся виїзний мистецький пленер «Осінь у Водяниках» в урочищі «Совин Яр» у с. Водяники Звенигородського району.

У пленері взяли участь здобувачі освіти кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва: Дарина Колісник, Яна Субота, Тетяна Забудько, Анна Мачуська, Діана Ігнатьєва, Яна Юрченко під керівництвом завідувача кафедри Лілії Полудень та викладача Руслани Бачуріної.

Протягом пленеру викладачі та студенти працювали в хороших погодніх умовах. Вже вдруге студентам кафедри вдалося попрацювати над етюдами пейзажів урочища “Совин Яр”. Виконані пейзажі були наповнені різнобарвними кольорами осені, адже осінь дає відчути всю палітру кольорів і насолоджуватись кожним мазком на полотні. Усі учасники пленеру натхненно працювали над неймовірними етюдами пейзажів села Водяники.

На виїзному мистецькому пленері студенти багато спілкувалися, працювали, вчилися в один одного, та й не дивно, що після такого плідного проведення часу, в кінцевому результаті вийшли достойні цікаві живописні роботи.

Пленер це не тільки праця, а й відпочинок, задоволення від природи, натхнення для створення ще більше робіт.

Ми щиро вдячні ректору Черевку Олександру Володимировичу за запрошення та турботу про нас!

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com