Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Мистецький пленер до Дня міста Черкаси 2018. Як це було?

Пленер на День міста Черкаси 2018

День міста Черкаси кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва
святкувала пленером!

сквер імені Богдана Хмельницького

15 вересня 2018 року студентів ЧНУ, Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу, Канівського коледжу культури і мистецтв, Черкаського художньо-технічного коледжу, учнів Золотоніського будинку культури об’єднав живописний пленер, присвячений Дню міста Черкаси. Погода внесла корективи у плани художників виконати сонячні та теплі пейзажі. Примху природи студенти втілили у ліричному образі осіннього міста. Всім учасникам було вручено сертифікати про участь у пленері. Одразу після створення творчих робіт, їх було експоновано у сквері Обласної Ради. До нас на імпровізовану виставку завітали — міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, ректор Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко та сотні небайдужих до мистецтва місцян.


вулиця Хрещатик — локація презентації проекту «Хоробрі серця»

На локації презентації проекту «Хоробрі серця», студенти 3 курсу Коваленко Анна та Битяк Роман кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва проводили майстер-клас із виготовлення листівок для дітей, що лікуються в онкологічному диспансері. Разом із гостями та жителями міста було виготовлено десятки яскравих, позитивних, творчих листівок із побажаннями скорішого одужання.

Позитивний настрій створювали Герасименко Алла, Довгенко Борис, Білик Анна разом із малечею, виконуючи дивовижно-яскраві малюнки крейдою на асфальті. Залучені до дійства були усі – і дорослі, і малі.

Більше фотографій за посиланнями:

Невеликий етюд про пленер, Ви можете переглянути у наступному відео

Студенти кафедри на День міста Черкаси 2018

Мистецтво робить наше життя яскравішим, а свята — ще веселішими та життєрадіснішими!
Вітаємо місто Черкаси зі Святом!


Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com