Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Місту – свіжі ідеї

На кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відбулась зустріч із начальником управління планування та архітектури міста Черкаси Віталієм Володимировичем Чернухою та керівником відділу реклами та дизайну міського середовища Оксаною Вікторівною Величко. Були презентовані студентські проекти декоративно-прикладного мистецтва з благоустрою міського середовища. Серед них – проекти панно для дитячого міського парку, ескізи розписів та макети барельєфів, малі архітектурні форми для скверів та площ, виконані у різних матеріалах. Зустріч відбулась у форматі перегляду та обговорення робіт, тому студенти мали змогу представити свої проекти, розповісти про закладені ідеї та можливі шляхи реалізації цих проектів.
Про макет декоративного панно для дитячого парку розповідає Хован Ілона: «Цей проект розробляли з керівником для літнього театру. Рельєфна стела може бути виконана із кераміки і пофарбована у нейтральний колір, або ж виконана у бетоні. Монохромне вирішення було обране для того, щоб стела не відволікала дітей від театрального дійства».

Ідею малої архітектурної форми пояснює Ірина Чекаль: «Ця форма може бути розміщена біля РАГСу, адже в ній закладена ідея створення нової сім’ї, поєднання двох шляхів разом та зародження нового, світлого, прекрасного. Матеріалом може слугувати кераміка».
На спільному обговоренні викладачами та запрошеними експертами були визначені кращі роботи студентів, які необхідно доопрацювати та втілити у життя. Студенти отримали цінні поради щодо вибору матеріалів для майбутніх проектів та оформлення презентаційних планшетів та підтримку своїх ідей.
Нам надзвичайно приємно співпрацювати разом з управлінням планування та архітектури, над поліпшенням міського середовища міста Черкаси.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com