Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Міні-виставка до 210-ї річниці Тараса Шевченка

У холі четвертого корпусу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відкрилася тематична міні-виставка, присвячена великому українському поету та художнику Тарасу Шевченку з нагоди його 210-річчя від дня народження.

Художня виставка сформована з творів студентів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва виконаних у різних техніках. Тут представлені й академічний живопис та малюнок, що слугує певним посиланням до академічного навчання Тараса Шевченка, і його вишитий портрет, характерний для українського традиційного декоративно-прикладного мистецтва, також представлені сучасне бачення на традиційну витинанку. Значну частину експозиції складають каліграфічні вправи, які виконали наші студенти на вірші Тараса Шевченка.

Запрошуємо всіх приєднатися до цього культурного заходу та поглибити знання про життя та творчість Тараса Шевченка, можливо більш глибоко звернути увагу на його творчість та життя. Міні виставка буде відкрита для відвідування протягом наступного тижня.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com