Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Майстер-клас для жінок ВПО в центрі «Хаб: всі свої» провела магістрантка кафедри Яна Бойко

Майстер-клас для жінок ВПО в центрі «Хаб: всі свої» Хрещатик-сіті провела магістрантка кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Яна Бойко.

Хаб «Всі свої» це люди з інших міць України, які в цей час опинились в Черкасах, представники недержавних організацій та ініціативних груп, експерти з питань захисту прав та підтримки внутрішньо переміщених осіб, волонтери та громадські активісти — бажаючи об’єднати зусилля та налагодити співпрацю між дієвими організаціями громадянського суспільства, експертами, що працюють з категорією внутрішньо переміщених осіб у Черкаській області, органами державної влади та місцевого самоврядування, а також бізнесу.

На один з майстер класів, що проводяться у хабі, запросили і нашу магістрантку, Яну Бойко.

Викладачка ЧНУ Кафедри психології Куліш Олена запросила мене для проведення майстер-класу в своїй групі, так як вони просили провести не просто арт-терапію з нахилом на психоаналіз і рефлексію, а більше про творчість. Я запропонувала зробити копію роботи Клода Моне “Водяні лілії” так як це гарний приклад твору в стилі імпресіонізм, що чудово підходить для психологічного заняття. Я запропонувала не просто бездумно скопіювати роботу, а написати роботу за своїми відчуттями, все-таки імпресіонізм це про враження. На початку група була налаштована скептично, але прослухавши мої основні поради вони занурились в процес і кожна з учасниць змогла відчутти себе і перенести свої відчуття в роботу, навіть найбільш скептично налаштовані залишились з приємними враженнями після проведеного заняття — говорить Яна.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com