Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Майстер-клас в інституті післядипломної освіти

27 вересня 2016 року студентки кафедри ОДПМ Жук Дар’я та Соколенко Дар’я за запрошенням Черкаського обласного інституту післядипломної освіти провели для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів образотворчої та художньої культури серію практичних занять.

Метою занять було ознайомлення вчителів із новими техніками та методами в образотворчому та декоративно-прикладному мистецтві, а також профорієнтаційна робота із керівниками, що готують випускників обласних художніх та загальноосвітніх шкіл. Під час проведення занять студентки акцентували увагу на тому, яким чином можна вводити новітні течії мистецтва у шкільну програму, аби залучити до творчості та зацікавити якомога більшу кількість учнів.


Теми практичних робіт, які розглядали на семінарі були обрані відповідно до сучасних тенденцій розвитку мистецтва, а саме:

  • «Організація виконання художньо-творчих завдань у стилі фентезі та їх поетапність виконання на уроках художнього мистецтва»,
  • «Методика ознайомлення учнів загальноосвітніх закладів з жанрами образотворчого мистецтва» та
  • «Використання різноманітних технік для виконання практичних робіт на уроках освітньої галузі «Мистецтво»».

Семінар пройшов у творчій атмосфері, був налагоджений активний діалог із вчителями та закладені нові товариські відносини.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com