Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Космічні вібрації у Черкасах: презентація поезографіки Віктора Олексенка

25 квітня, у приміщенні Черкаської обласної юнацької бібліотеки імені Василя Симоненка відбулася презентація унікального видання «Космічні вібрації» — збірки поезографіки видатного українського художника, заслуженого художника України Віктора Олексенка.

Поезографіка — це синтез поезії та графіки, де тексти віршів органічно поєднуються з авторськими малюнками, створюючи неповторний художній світ. Віктор Андрійович Олексенко, який викладає у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, представив глядачам своє бачення космічних мотивів крізь призму поезії та образотворчого мистецтва.

На презентації виступали поважні гості та знакові постаті культурного життя Черкащини, науковці та шанувальники творчості Віктора Андрійовича. Під час презентації автор ділився творчими задумами, розповідав про натхнення та процес створення збірки. Присутні мали нагоду поринути у вир фантастичних образів, відчути енергію Всесвіту та доторкнутися до таїни мистецтва. Книга «Космічні вібрації», що вийшла 2021 році але так і не була презентована вражає глибиною філософських роздумів та майстерною графікою, що вдало доповнює поетичні рядки.

Захід зібрав шанувальників творчості Віктора Олексенка, студентів, викладачів та всіх, хто цікавиться сучасним українським мистецтвом. Презентація стала яскравою культурною подією, що продемонструвала багатогранність таланту черкаського митця. Гості мали можливість придбати книгу з автографом автора та поспілкуватися з ним особисто. Гроші отримані за книги, будуть перераховані на ЗСУ.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com