Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Конкурс з образотворчого мистецтва для обдарованої молоді «Стилізація в декоративній композиції»

До участі в конкурсі запрошуються студенти та випускники мистецьких професійних училищ, коледжів та університетів

Мета конкурсу: підтримка талановитої молодці, стимулювання їх творчого потенціалу, виявлення рівня практичної підготовки учасників, їх виконавчої майстерності, творчих здібностей та створення умов для розвитку художньої освіти України.

Для участі у конкурсі необхідно до 21 травня 2021 року відправити на електронну адресу art-kafedra@ukr.net анкету учасника з поміткою «Конкурс 2021», заповнену за зразком (сторінка 4 «Програми конкурсу»).

В рамках конкурсу буде проведений майстер-клас «Стилізація в декоративній композиції» та екскурсія реконструйованим навчальним корпусом та художніми майстернями.

Детальніше зі сценарієм проведення конкурсу можна ознайомитись у програмі конкурсу з образотворчого мистецтва для обдарованої молоді «Стилізація в декоративній композиції». Також в програмі розміщена анкета учасника та контакти організаторів.

Початок конкурсу об 11:00, 21 травня 2021 року в аудиторії 105 («Виставкова зала»), 4 корпусу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького
(м. Черкаси, вулиця Остафія Дашковича, 24)


Переглянути більшу мапу

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com