Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва зустрічає юних талантів

Сьогодні кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького мала честь приймати талановитих гостей – учнів Черкаської дитячої школи мистецтв імені Валентина Талаха. Екскурсію для юних митців організувала завідувачка відділу мистецтв Ольга Курська, випускниця та стейкхолдер спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

Упродовж візиту юні художники мали нагоду поринути у світ образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Викладачі кафедри провели короткі але пізнавальні міні майстер-класи, під час яких майбутні здобувачі освіти могли випробувати свої здібності в різних техніках та матеріалах, ознайомили з процесом навчання, майстернями, студентами.

Візит став чудовою нагодою для майбутніх митців познайомитися з університетським середовищем та дізнатися більше про освітні програми кафедри. Ми сподіваємося, що ця зустріч надихнула юних художників на подальше вдосконалення своїх навичок і розвиток творчого потенціалу.

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького завжди радо вітає усіх бажаючих на екскурсіях та майстер-класах. Ми відкриті для співпраці з творчими колективами та закладами мистецької освіти, адже разом ми можемо створювати нові яскраві сторінки в історії українського мистецтва.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com