Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Анонс — InterLink Meetup: Процес як інструмент дизайнера

Компанія Interlink запрошує на навчальний MeetUp:

Запрошуємо всіх, хто мріє зв’язати своє життя з web/graphic дизайном на черговий InterLink Meetup! На ньому наші ментори з дизайну поділяться з вами своїм досвідом у комунікаціях із замовником, прийомами тайм-менеджменту, розкажуть як подолати страх роботи над об’ємними задачами та перетворити його на мотивацію :).

На вас чекають презентації про:

  • Принципи тайм-менеджменту
  • Основи створення інтерфейсів
  • Процес розробки ілюстрацій

Інтерактив, тепла атмосфера та море спілкування гарантовані :).

Кількість місць обмежена! Реєстрація обов’язкова і триває до 25 березня за посиланням https://bit.ly/2BWDuBP.

Підсумки реєстрації буде підбито 26 березня.

Деталі на https://www.facebook.com/events/277441706483648/

MeetUp відбудеться 28 березня в м. Черкаси вул. Грушевського, 19/3 з 16 до 19 години.

InterLink Meetup – новий професійно-орієнтований івент у невимушеному форматі за участю досвідчених менторів компанії InterLink який допоможе тим, хто тільки почав цікавитися ІТ. Мета нашого івенту – допомогти студентам обрати свій шлях в IT, мотивувати розвиватися у кар’єрному напрямку вже зараз та пояснити складні речі на простих і зрозумілих прикладах.

На зустрічах ментори розкривають важливі фундаментальні теми у різних напрямках ІТ: програмування, тестування, дизайн та інші. На них ви можете дізнатися “з перших вуст” про те, якими навиками потрібно володіти у даній професії, про важливість комунікацій та англійської мови, про методології розробки ПЗ – все те, з чим доводиться стикатися нашим спеціалістам у роботі. Тож наш івент буде цікавий як для тих, хто вже визначився з професією, так і для тих, хто ще тільки позпочинає своє знайомство з ІТ. Ми допоможемо розвіяти міфи та показати чим же насправді займаються наші колеги.

Зазвичай наші зустрічі проходять у форматі презентації та нетворкінгу і невимушеного спілкування, тож наші гості можуть спробувати примінити свої знання на практиці, взяти участь у цікавих іграх, позмагатися за призи, а також отримати пораду від ментора.

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com