Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

День відкритих дверей 3 березня

На день відкритих дверей 3 березня до нас завітало багато гостей.

День 3-го березня вийшов насиченим на події. Крім звичного навчання, наша кафедра брала участь у акції вшанування пам’яті полеглих випускників університету та ярмарку-збору коштів на потреби військовим в корпусі №1 університету. Разом з тим в корпусі №4, відбувався «День відкритих дверей» де до нас завітали майбутні абітурієнти з викладачами різних навчальних закладів Черкас — Черкаської художньої школи імені Данила Нарбута, Черкаської загальноосвітньої школи-ліцею №34, студенти коледжів та просто зацікавлені особи.

Сьогодні на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького пройшов день відкритих дверей. Учні Черкаського НВК № 34 Черкаський НВК №34 разом із вчителем образотворчого мистецтва Іриною Олександрівною Мусиенко ознайомились зі спеціальностями кафедри, зустрілися з викладачами, відвідали патріотичну виставку “Мистецька зброя” та творчі майстерні, поспілкувалися зі студентами під час виконання ними аудиторних робіт з “Рисунку”, “Живопису” та “Тривимірної графіки”. — (з допису на сайті школи №34)

Для гостей ми провели тематичні зустрічі з викладачами та керівництвом ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва, екскурсії нашими майстернями, де гості могли побачити, як відбувається навчальний процес, що роблять і чим займаються студенти та в яких умовах навчаються. Також майбутні студенти відвідали нашу виставку «Мистецька зброя», яку ми нещодавно презентували.

Для майбутніх абітурієнтів була змога поговорити, задати запитання тощо. Щиро надіємось, що вам сподобалось і завітаєте до нас ще.
За підрахунками більше 60 майбутніх абітурієнтів відвідало наш захід.

Дякуємо всім хто прийшов. До зустрічі!

Поділитись у соцмережах

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com